NEWS

Ricoh i WOŚP – kolejny wspólny Finał

Ricoh po raz ósmy wesprze Finał WOŚP. Firma jest partnerem technologicznym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieprzerwanie od 2012 roku.

Ricoh dostarcza sprzęt drukujący oraz tablice i projektory, z których WOŚP korzysta w ciągu całego roku i podczas wydarzeń specjalnych takich jak Finał czy Festiwal Pol’and’Rock.

- Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z Fundacją WOŚP. Cieszymy się, że nasze rozwiązania technologicznie w coraz większym zakresie wspierają jej działalność oraz ułatwiają codzienną pracę – powiedział Paweł Barski, Dyrektor Marketingu w Ricoh Polska. - To, że możemy być częścią tej inicjatywy jest bardzo ważne dla wszystkich członków naszego zespół – dodał.

Podczas aukcji towarzyszącej tegorocznemu Finałowi będzie można wylicytować limitowany zestaw z flagowym aparatem Ricoh GRII. Ricoh GR II Premium Kit powstał z okazji 10-lecia serii a do sprzedaży na całym świecie trafiło niewiele ponad tysiąc sztuk. Aparat Ricoh i akcesoria m.in. etui na aparat, pasek, zewnętrzny wizjer i telekonwerter umieszczono w aluminiowej grawerowanej walizce. Aukcja odbywa się TUTAJ.

MW

 

Dodane tagi