NEWS

Noworoczne postanowienie marki Bosch

Nowy rok to czas postanowień. Na początku 2019 marka Bosch w kampanii promocyjnej postanawia przekonać Polaków, że suszarki bębnowe są dla wszystkich: dla wygodnych, eleganckich, i dla oszczędnych. Teraz przy zakupie wybranych suszarek Bosch można odebrać premię w wysokości nawet do 300 złotych!

Postanowienia noworoczne to dobry pretekst do zmian. Pójście na siłownię, dieta warzywna, inwestycja w nową garderobę czy przemeblowanie mieszkania to wyzwania, których chętnie się podejmujemy. Z nowym rokiem wstępują w nas nowe siły i zapał. Inaczej patrzymy na świat. Marzymy i dążymy do tego, by te marzenia spełniać. Chcemy sobie ułatwiać życie. Mamy kilkuosobową rodzinę i wiemy, że suszarka do ubrań bardzo by nam się przydała – zwłaszcza zimą. Jednak nie ma na nią miejsca. A może się znajdzie? Może wystarczy tylko małe przemeblowanie? A gdyby tak móc ją postawić na pralce?

Trwająca już kampania online i VOD dla suszarek bębnowych nawiązuje do zeszłorocznej kampanii pralek „Pralka dla każdego” z udziałem dzieci i jest jej naturalnym przedłużeniem. W niej właśnie od najmłodszych możemy dowiedzieć się, że suszarki są wygodne w użytkowaniu, że pranie i suszenie, przerzucanie z bębna do bębna jest fajną zabawą, że zastany porządek nie musi być jedynym słusznym, że suszarka zamiast obok pralki może stać na niej albo zupełnie gdzie indziej, bo nie potrzebuje podłączenia do wody, że nie niszczy ubrań, że dba, by były miękkie, że oszczędza na wiele różnych sposobów. Oszczędza czas, bo w trakcie gdy jedno się pierze, drugie się suszy, że oszczędza prąd zwłaszcza z samoczyszczącym kondensatorem, bo z nim zużycie energii będzie niezmiennie niskie. A teraz, w noworocznej promocji oszczędza nasz domowy budżet. W zależności od modelu premia za zakup suszarki może wynosić 200 lub 300 złotych. Wystarczy nabyć urządzenie biorące udział w promocji i zarejestrować się za pośrednictwem formularza na stronie producenta.

Promocja potrwa od 7 stycznia do 31 marca 2019 r.

- key visual: TStudio Tomasz Lechociński
- video filmy: HyperCrew, WF Kalina

MW

Dodane tagi