NEWS

Zimą „Rusz się z Kubusiem” – Liga Kubusiowego Narciarza na stokach!

Kubuś zachęca najmłodszych do aktywności przez cały rok – również w czasie ferii zimowych! Startuje kolejna edycja wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych, czyliLigi Kubusiowego Narciarza.

Przed nami kolejne zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza – na stoku Czarny Groń w Rzykach 19 stycznia zostaną zainaugurowane tegoroczne zawody dla małych narciarzy i snowboardzistów. Z Kubusiem znów będą się bawić setki dzieci z całej Polski!

Seria zawodów zimowych Kubusia to rywalizacja utrzymana w formie aktywnej zabawy. Imprezy wzbudzają jednak ogromne emocje zarówno wśród uczestników, jak ich rodziców. Slalomy – choć urozmaicone i profesjonalne – z pewnością nie sprawią większych trudności zawodnikom, którzy zmierzą się w czterech kategoriach wiekowych: od 4 do 14 lat. Sportowy nastrój rozluźnią dodatkowe animacje, a nad atmosferą czuwać będzie sam Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi – zdobędą atrakcyjne nagrody – w tym całoroczne karnety ufundowane przez gospodarzy zawodów oraz upominki od marki Kubuś.

Po zawodach na Czarnym Groniu, kolejne odbędą się na stacji Kasina SKI w Kasinie Wielkiej (26 stycznia), w ośrodku narciarskim “Kurza Góra” w Kurzętniku (2 lutego), w Wiśle na stacji Skolnity (16 lutego) oraz finał – na stoku Słotwiny Arenie w Krynicy Zdrój (23 lutego).

W ramach projektu „Rusz się z Kubusiem!” marka jest obecna na wydarzeniach sportowych dla najmłodszych. Kubuś organizuje strefy aktywności m.in. podczas biegów, turniejów piłki ręcznej i tenisa ziemnego, latem jest obecny na nadmorskich plażach, a zimą – na polskich stokach narciarskich. Marka Kubuś od 7 lat jest też sponsorem cyklu imprez biegowych dla uczniów szkół podstawowych – Kubuś Waterrr Run.

Więcej informacji TUTAJ.  

MW

Dodane tagi