NEWS

InPost – współpraca z Fiat, LIDL Podróże, x-kom

InPost – operator logistyczny, w który zainwestowały jedne z największych amerykańskich funduszy inwestycyjnych Advent International oraz KKR – rozpoczął współpracę z Fiat, LIDL Podróże, x-kom, audioteka.pl i Lecton w ramach akcji „Zakochany InPost”. Loteria prowadzona wraz z partnerami od 18 stycznia do 14 lutego obejmuje ponad 500.000 gwarantowanych nagród.

InPost buduje partnerstwa nie tylko w obszarze nowych lokalizacji – jak te z sieciami LIDL i Dino, czy z platformami sprzedażowymi – jak Allegro, jak również w zakresie nowych technologii – co pozwala na najlepsze wyposażenie naszych kurierów. Chcemy też prowadzić ciekawe akcje dla naszych klientów. Stąd kolejne inicjatywy współpracy – tym razem z Fiatem, LIDL Podróże, x-kom, audioteką i Lecton. InPost kocha rozpieszczać swoich klientów, a w naszej walentynkowej loterii każdy ma szansę na wygraną. Do zgarnięcia jest ponad pół miliona nagród gwarantowanych!mówi Rafał Brzoska, prezes InPost.

Loteria Zakochany InPost obejmuje:

  •        Fiat 500 – nagroda główna
  •        Vouchery Lidl Podróże o wartości 2500 zł
  •        Vouchery x-kom o wartości 500 zł na zakup komputerów, dronów czy smartfonów oraz darmowa dostawa paczkomatem w x-kom.pl i al.to
  •        10.000 biletów do Cinema City
  •        30 000 Audiobooków z audioteka.com
  •        Subskrypcje do Lecton

Loteria trwa od 18.01.2019 do 14.02.2019. Losowanie głównej nagrody odbędzie się 15 lutego. Wystarczy, zarejestrować się na stronie www.inpostinlove.pl

InPost dostarczył w 2018 roku ponad 86 mln przesyłek, czyli o 52,5% więcej niż rok wcześniej. Dostawy za pośrednictwem Paczkomatów® wzrosły o 56,3%, a przez Kuriera InPost o 45,5%. Na koniec roku InPost działał w oparciu o sieć blisko 4500 maszyn.

JK

Dodane tagi