NEWS

Sprinterka, która pobiła historyczny wynik Ireny Szewińskiej dołączyła do grona Ambasadorów 4F

Martyna Kotwiła to talent na miarę Ireny Szewińskiej! Zawodniczka, która na zeszłorocznych mistrzostwach kraju, pobiła rekord ikony polskiej lekkoatletyki na dystansie 200 metrów, właśnie dołączyła do grona Ambasadorów marki 4F.

Złota medalistka Mistrzostw Polski Seniorów, brązowa medalistka Mistrzostw Świata Juniorów w 2018 w Tampere oraz Mistrzyni Polski seniorów na 200 m. Wyróżniona tytułem „Odkrycie roku” w plebiscycie Złote Kolce, Martyna Kotwiła to niewątpliwie wschodząca gwiazda polskiej lekkoatletyki. Na swoim koncie ma już szereg tytułów i medali, a jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa.

Zawodniczka podpisała kontrakt ambasadorski z marką 4F, w ramach którego będzie trenować w strojach 4F i reprezentować markę na wydarzeniach sportowych.  

- 4F ubiera reprezentację lekkoatletyczną od kilku lat, więc jako reprezentantka kraju miałam już okazję testować odzież 4F. Poza tym, z odzieży sportowej korzystam nie tylko podczas zawodów, ale również w czasie treningów. Na co dzień, w czasie wolnym również chętnie zakładam 4F – wybieram wtedy odzież casualową. 4F towarzyszy mi zarówno prywatnie, jak i sportowo, dlatego cieszę się na tę współpracę - mówi Martyna Kotwiła.

4F jest partnerem sześciu związków sportowych, z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki współpracuje od 2013 roku.

Martyna Kotwiła dołączyła do grona Ambasadorów 4F, wśród których znajduje się m.in. skoczek narciarski Maciej Kot oraz tenisista Łukasz Kubot.

JK

Dodane tagi