NEWS

OSHEE Oficjalnym Napojem Mistrzostw Fed Cup i Partnerem PZT

OSHEE Oficjalnym Napojem Mistrzostw Fed Cup i Partnerem PZT

Już jutro reprezentacja kobiet w tenisie powalczy o awans do Grupy Światowej Fed Cup. W Zielonej Górze Polki zmierzą się z Rosją i Danią. Oficjalnym partnerem wydarzenia jest OSHEE, które z dn. 1. lutego br. przyjęło tytuł Oficjalnego Partnera Polskiego Związku Tenisa. Wraz z początkiem lutego produkty marki otrzymały status Oficjalnych Napojów Mistrzostw.

Reprezentacja Polski, która w dniach 6-9 lutego br., będzie walczyć o sukces w turnieju Fed Cup w Zielonej Górze, ma spore szanse na awans i kibice pokładają w niej nadzieję na pokonanie silnej drużyny Rosjanek. W biało-czerwonych barwach w Zielonej Górze wystąpią Magda Linette, Iga Świątek, Magdalena Fręch oraz Alicja Rosolska. Zespół złożony z utytułowanych kadrowiczek i ich zdeterminowanych młodszych koleżanek to solidny skład na pierwsze starcie z Rosją, a także kolejne z Danią.

Zespół, który zwycięży w turnieju, awansuje do kwietniowych baraży o grupę światową. Tym razem polska reprezentacja będzie grała przed własną publicznością, a o jej komfort zadbał Polski Związek Tenisowy ze sponsorami, wśród nich OSHEE – lider na rynku napojów funkcjonalnych w Polsce.

Dzięki umowie zawartej z Polskim Związkiem Tenisowym, od 1. lutego 2019 r. marka OSHEE jako Oficjalny Partner Polskiego Związku Tenisowego stała się też Partnerem Drużynowych Mistrzostw Świata Fed Cup, a jej produkty Oficjalnymi Napojami Mistrzostw.

– Przywilej ten odzwierciedla uznanie dla sportowych wartości, jakimi kieruje się nasza firma. Wsparcie, jakie okazujemy sportowcom różnych dziedzin jest dla nas czymś naturalnym. Pasja oraz wola walki, jakie ich napędzają, są tym, co pozwala pokonywać przeszkody, własne ograniczenia i podnosi po upadku. Chcemy promować właśnie taką niezłomną postawę, jako wzór dla innych i dla naszej własnej marki – mówi Paweł Zierkiewicz, Manager ds. Eventów i Sponsoringu Sportowego OSHEE.

Oprócz wsparcia Polskiego Związku Tenisowego, marka OSHEE jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz oficjalnym partnerem rozgrywek Fortuny 1. Ligi i Ekstraklasy. Współpracuje z reprezentacją AMP Futbolu oraz Federacją KSW, a do końca sierpnia 2018 roku wspierała Polski Związek Lekkiej Atletyki.

www.oshee.eu

 

JK

Dodane tagi