NEWS

Produkt firmy Kärcher z certyfikatem HACCP

System HACCP jest obowiązkowym w Polsce systemem zapewnienia bezpieczeństwa żywności w gastronomii i innych zakładach wytwarzających żywność. Firma Kärcher może poszczycić się tym, że jej urządzenie czyszczące parą – odkurzacz parowy SGV 8/5 spełnia surowe normy przewidziane przez system HACCP i dlatego otrzymało ten prestiżowy certyfikat. Nadaje się ono więc i jest godne polecenia wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z żywnością, czyli w zakładach przetwórczych i szeroko pojmowanej gastronomii. 

Odkurzacz parowy to unikatowe połączenie zalet dwóch urządzeń: odkurzacza i parownicy. Dzięki temu może on czyścić parowo i odsysać w jednym przejściu roboczym. SGV 8/5 to solidne urządzenie, które sprawdzi się w każdym zadaniu. Urządzenie jest wyposażone w przełącznik Easy Operation, dzięki czemu jego obsługa jest bardzo łatwa i intuicyjna. Wszystkie opcje wybieramy za pomocą tylko jednego pokrętła, które jest oznakowane na kolor żółty, dzięki czemu jest doskonale widoczne. Model ten posiada przydatną funkcję samoczyszczenia, co bardzo wydłuża żywotność urządzenia i sprawia, że działa ono bezawaryjnie.

Dzięki opcji zmniejszenia mocy w trybie eco!efficiency, a tym samym zmniejszenia poziomu emitowanego hałasu, SGV 8/5 stanowi również dobry wybór dla stref wrażliwych na hałas. Funkcja redukcji mocy w trybie eco!efficiency zapewnia operatorowi możliwość jednoczesnego zmniejszenia zużycia energii, a co za tym idzie obniżenia kosztów. Akcesoria są zawsze pod ręką, ponieważ można je przechowywać na obudowie urządzenia. Urządzenie spełnia rygorystyczne normy HACCP więc jest tym bardziej godne polecenia każdemu kto zajmuje się produkcja i sprzedażą żywności. 

Więcej o komunikacji marketingowej firmy w wywiadzie z Jolantą Zacharą, Dyrektor Marketingu Kärcher: ZOBACZ TUTAJ.

Wywiad ukazał się w ostatnim numerze OOH magazine, pobierz bezpłatnie TUTAJ.

JK

Dodane tagi