NEWS

Marka James Harvest Sportswear z zespołem Formuły 1 - Williams Racing

James Harvest Sportswear połączył siły z Williams Racing, aby wspólnie wnieść modny styl odzieży rekreacyjnej do Formuły 1 w obecnym sezonie 2019. James Harvest Sportswear jest teraz oficjalnym dostawcą Williams Racing.

Prezes firmy Texet Benelux, Tom Van Heffen odniósł się do tego wydarzenia w następujący sposób: - Sporty samochodowe od wielu lat były częścią DNA marki James Harvest Sportswear, dlatego szansa współpracy z jednym z największych zespołów Formuły 1 to spełnienie marzeń przez które przechodzą mi ciarki po plecach.

Dla Texet Poland jest to niezwykłe wydarzenie z powodu wybitnego, polskiego kierowcy - Roberta Kubicy, który jest kierowcą wyścigowym zespołu Williams Racing na sezon 2019.

Na mocy porozumienia James Harvest Sportswear stał się oficjalnym dostawcą odzieży wyjazdowej na sezon 2019 dla personelu zespołu Williams Racing.

Zastępca szefa zespołu Williams Racing - Claire Williams oznajmiła: - Jest nam miło powitać u siebie James Harvest Sportswear. W ciągu roku, nasz zespół mocno eksploatuje ubrania ze względu na liczne podróże związane z Grand Prix na całym świecie.

James Harvest Sportswear dostarczy odzież do całego personelu Williams Racing podróżujących na wyścigi Formuły 1.

Menedżer ds. Marketingu marki James Harvest Sportswear, Fredrik Johansson dodał: - Jesteśmy zachwyceni faktem współpracy z renomowaną marką Williams. Nie możemy się doczekać, aby rozpowszechnić świadomość marki James Harvest Sportswear na świecie korzystając z rozgłosu zespołu Williams Racing i Formuły 1.

Sezon Formuły 1 rozpocznie się od Australijskiego Grand Prix w Melbourne w marcu.

JK

Dodane tagi