NEWS

22 tysiące nagród na 22. urodziny Castoramy

Z okazji swoich urodzin Castorama Polska rozda aż 22 tysiące nagród. Klienci będą mogli je zdobyć w trakcie rozpoczynającej się właśnie loterii. W świętowaniu urodzin weźmie udział również Dorota Szelągowska, która przeprowadzi metamorfozę wnętrza głównego zwycięzcy.

Castorama już po raz 22. zaprasza Klientów do wspólnego świętowania i zabawy z okazji swoich urodzin. Każdy, kto w terminie od 25 marca do 20 kwietnia br. dokona zakupów na dowolną kwotę, ma szansę wygrać metamorfozę mieszkania o wartości aż 100 tysięcy złotych, którą przeprowadzi Dorota Szelągowska, jeden z 4 samochodów Dacia Duster lub inną z pozostałych 22 tysięcy nagród rzeczowych. W trakcie trwania loterii do zdobycia od ręki są m.in. zestawy narzędzi Magnuson, wiertarki Erbauer, zestawy stylowych poduszek i hamaki z serii Rural oraz karty podarunkowe o wartości 20 zł, 50zł, 100 zł.

- Każdego roku nasza akcja urodzinowa jest bardzo wyczekiwana przez klientów. Biorą w niej udział setki tysięcy osób. Zależy nam, aby jubileusz Castoramy sprawiał im jak najwięcej radości. Wymaga to od nas zaangażowania całego zespołu i przygotowania ciekawych niespodzianek. W tym roku, w świętowaniu wesprze nas ponownie Dorota Szelągowska, z którą współpracujemy na co dzień, pomagając Polakom ulepszać wnętrza – mówi Beniamin Schön, Dyrektor ds. Klienta i Digitalu.

Aby wziąć udział w loterii Castoramy i wygrać jedną z atrakcyjnych nagród, wystarczy, po dokonaniu zakupu na dowolną kwotę, zeskanować kody znajdujące się na odwrocie paragonu w jednym ze specjalnych punktów urodzinowych mieszczących się w sklepach, w pobliżu kas. Liczba kodów uzależniona jest od długości rachunku. Szanse na wygraną rosną więc wraz wielkością zakupów. Uczestnicy otrzymają na miejscu kupon z informacją o natychmiastowej wygranej jednej z nagród rzeczowych lub możliwości zarejestrowania transakcji na stronie internetowej www.loteria-castorama.pl. Tym samym mogą wziąć udział w dalszej zabawie i losowaniu nagrody głównej – metamorfozy wnętrza z Dorotą Szelągowską o wartości 100 tys. zł lub jednej z czterech Dacii Duster. W loterii będą mogli wziąć udział też klienci dokonujący zakupów on-line przez stronę internetową oraz aplikację Castorama.

W czasie trwania akcji, w każdy wtorek szansę na wygraną samochodu będą mieli posiadacze paragonów zarejestrowanych przez ostatnie 7 dni. Wielki finał akcji odbędzie się 24 kwietnia. To właśnie wtedy w loterii wezmą udział raz jeszcze wszyscy klienci, których kupony dotychczas nie zostały wylosowane. Każdy z nich będzie miał szansę, by odmienić swoje wnętrze z Dorotą Szelągowską.

www.castorama.pl

JK

Dodane tagi