NEWS

Długopisy z nadrukiem – na co zwracać uwagę, jakie modele wybierać?  

Upominki korporacyjne w postaci długopisów reklamowych są jedną z najskuteczniejszych form promocji. Wiele jednak zależy od tego, jakiej są one jakości, ponieważ klienci łączą cechy gadżetów promocyjnych z daną firmą. Czym się kierować, wybierając długopisy z nadrukiem i które modele zasługują na szczególną uwagę?

Rodzaje nadruków

Długopisy Kalido dostarczane przez AdPen są idealnym przykładem na to, jak można wykorzystywać najnowsze technologie do tworzenia wytrzymałych i zjawiskowych nadruków. W dostępnych możliwościach znakowania znajduje się tu:

  •        Tampodruk – najlepiej nadaje się do drukowania wąskich lub zakrzywionych korpusów, klipsów i długopisów metalowych. Zaletą używania tampodruku jest możliwość tworzenia szczegółowych logo i małych tekstów bez utraty jakości. Ta metoda pozwala również na drukowanie na wklęsłych, wypukłych i nierównych powierzchniach.
  •        Sitodruk na okrągło – oprócz krótkiego czasu schnięcia i trwałości druku, sitodruk ma tę zaletę, że można zadrukować dzięki niemu cały długopis lub przynajmniej tyle, ile pozwala na to jego kształt.
  •        Nadruk UV full kolor – jest formą druku cyfrowego, który wykorzystuje ultrafioletowe światło do suszenia farby. Ponieważ drukarka rozprowadza atrament na powierzchni materiału, specjalnie zaprojektowane lampy UV podążają tuż za nim i utwardzają go natychmiast. Długopisy z nadrukiem otrzymują dzięki temu bardzo szczegółowe i wysokiej jakości grafiki. Dodatkowo utwardzane promieniowaniem UV farby są niewrażliwe na warunki atmosferyczne i oferują zwiększoną odporność na blaknięcie.
  •        Naklejka epoksydowa – jej największą zaletą jest to, że zapewnia efekt 3D. Obraz, logo lub inny znak graficzny przykleja się do powierzchni długopisu, a następnie pokrywa przeźroczystą warstwą, która sprawia wrażenie kropli.

Każda z wyżej wymienionych opcji sprawdza się świetnie w przypadku różnych projektów. Długopisy reklamowe mogą być swobodnie dostosowywane w taki sposób, by jeszcze bardziej pasowały do danego przedsiębiorstwa, dzięki czemu można uzyskać spójność przy wykorzystywaniu wielu narzędzi promocyjnych.

Długopisy Kalido – tysiące możliwości

Decydując się na konkretny model długopisów reklamowych, warto pamiętać o tym, że spora część z nich jest do siebie bardzo podobna. Aby lepiej oddziaływać na klientów, należy więc wybrać takie, które zapadną w pamięć, będą funkcjonalne, a jednocześnie ładne. Na uwagę zasługują tu długopisy Kalido, które wyróżniają się swoją budową oraz możliwościami personalizacji. Składając zamówienie do wyboru są nie tylko kolory głównych elementów, ale również liczne metody zadruku. Dzięki temu nawet najbardziej wymagający i wyjątkowy projekt zrealizowany zostaje na wysokim poziomie i z dbałością o szczegóły, które w innym przypadku musiałby zostać pominięte.

Więcej o tym konkretnym modelu można znaleźć: TUTAJ.

JK

 

Dodane tagi