NEWS

Znamy skład jury Effie Europe 2019!

Pięcioro z osób, które będą oceniać kampanie reklamowe i skuteczność komunikacji marketingowej to przedstawiciele z Polski. Wszyscy posiadają duże doświadczenie zdobyte w jury polskiej edycji Effie.

Prace jury Effie Europe podzielone są na dwie rundy. W pierwszej - jury wybierze tegorocznych finalistów, a druga runda spotka się w Brukseli, 26 i 27 czerwca, by wytypować zwycięzców.

Jury pierwszej rundy składa się prawie z 50 profesjonalistów z 20 krajów europejskich, z czego z Polskisą to: Michał Kociankowski z Synergion, Ela Twardowska z Ogilvy, Kamil Wiszowaty z Value Media.

Jury drugiej rundy zgromadzi prawie 40 przedstawicieli branży z 17 krajów, tu z Polski są: Inga Songin z Danone Polska i Marta Życińska z Mastercard.

Effie Awards Europe był pierwszym ogólnoeuropejskimi konkursem w dziedzinie komunikacji marketingowej, oceniającym skuteczności komunikacji. Nagrody są otwarte dla wszystkich agencji i marek, które prowadzą kampanie międzynarodowe (co najmniej w 2 krajach Europy). Europejska edycja Effie prowadzona jest od 1996 roku.

www.effie-europe.com

JK

Dodane tagi