NEWS

Triumf Premier League w turniejach UEFA 2019

Jeszcze nie puściły emocje po widowiskowym finale UEFA Europa League, w którym Arsenal pokonał Chelsea. A już w sobotę czeka nas finał UEFA Champions League. Niezależnie od wyniku tego meczu, jedno już jest pewne: UEFA Super Cup 2019 w sierpniu w Stambule może być tylko angielski.

Skład finału Superpucharu Europy – niezależnie czy w sobotę wygra Tottenham czy Liverpool - to absolutny triumf rangi sportowej Premier League. Tym bardziej mecz o Superpuchar 2019 zapowiada się na widowisko na najwyższym światowym piłkarskim poziomie.

14 sierpnia na stadionie Vodafone Park w Stambule zmierzą się więc zawodnicy najlepszej i najbardziej popularnej ligi świata. Chętnych, by na własne oczy zobaczyć ten mecz, nie brakuje w całej Europie.

Polscy kibice mają dodatkową szansę na zdobycie biletów. Do końca lipca wygrać je można w loterii promocyjnej piwa Warka, które jest które jest sponsorem UEFA Europa League i wspiera tym samym mecz o Superpuchar Europy.

WYGRAJ WYJAZD NA SUPERCUP 2019

Loteria trwa od 1 kwietnia do 31 lipca, a na zwycięzców czekają aż 122 jednoosobowe wyjazdy na Superpuchar. Na nagrodę składają się: 1 bilet na finałowy mecz, przelot z Warszawy do Stambułu i z powrotem oraz nocleg w hotelu, wiza, kieszonkowe i opieka pilota na miejscu.

Aby wziąć jeszcze udział w loterii, trzeba teraz kupić piwo Warka Jasne Pełne lub Warka Strong i sprawdzić kapsel lub zawleczkę puszki. Jeśli znajduje się tam kod, to do końca lipca trzeba go zarejestrować TUTAJ.  

Codziennie odbywa się jedno losowanie, w którym 1 osoba wygrywa wyjazd do Stambułu i bilet na mecz.

Jeśli pod kapslem jest informacja „Wygrałeś Warkę JP 2019”, puszkę Warki można odebrać w sklepie i grać dalej, rejestrując kolejne kapsle.

Loterię promuje reklama telewizyjna z udziałem samego Ronaldinho – ambasadora tegorocznej kampanii Warki. Jego wizerunek znalazł się na opakowaniach Warki oraz w materiałach promocyjnych.Spot tv można obejrzeć na kanale WarkaYT.

MW

Dodane tagi