NEWS

Ultratriathlonista Robert Karaś pierwszym Partnerem marki CUPRA

Przepłynąć bez przerwy ponad 11 km, przejechać rowerem dystans między Gdynią i Rzeszowem, a na koniec przebiec 126 km. Niemożliwe? Nie dla Roberta Karasia, który ustanowił rekord świata w potrójnym Ironmanie. W jego pasji towarzyszy mu CUPRA. Ultratriathlonista został pierwszym polskim Partnerem hiszpańskiej marki samochodów o sportowym charakterze.

Przebycie o własnych siłach całościowego dystansu 678 km zajęło Robertowi Karasiowi 30 godzin 48 minut i 57 sekund. Zwycięstwo w Mistrzostwach Świata na dystansie potrójnego Ironmana nie było jednak pierwszym sukcesem w historii młodego elblążanina. Sportowiec nosi także tytuł światowego rekordzisty w podwójnym Ironmanie, podczas którego pokonuje się 7,6 km w wodzie, 360 km rowerem i 84,4 km biegnąc. W maju tego roku Karaś poprawił z kolei rekord Polski w triathlonie, przemierzając po kolei 3,8 km, 180 km i 42,2 km w jedyne 8 godzin 13 minut i 41 sekund.

Partner w sportowych osiągach

Dokonania Roberta Karasia, wymagające pasji i wytrwałości, wpisują się w wartości CUPRY, hiszpańskiej marki samochodów, która zaczęła towarzyszyć polskiemu ultratriathloniście. W lutym 2018 roku CUPRA, istniejąca wcześniej jako wersja wyposażenia sportowych wersji SEAT-ów, zadebiutowała jako samodzielna marka, skierowana do miłośników wyrafinowania i sportowych osiągów. Jej twórcy zapewniają, że CUPRA stanie się partnerem dla osób poszukujących w życiu autentycznych, silnych doświadczeń. Samochody z dynamicznym logo na masce zaprojektowane są, by towarzyszyć kierowcy w spełnianiu jego pasji.

By podkreślić nowy etap w historii marki, CUPRA zaprosiła do wspólnego projektu osoby, które pozostają wierne swoim zamiłowaniom. Pierwszy ogłoszony Partner, Robert Karaś, uczynił ze swojej pasji sposób na życie, zdobywając uznanie w świecie sportu.

– Udział w każdych zawodach traktuję bardzo poważnie. Gdy staję na linii startu, chcę zawalczyć o zwycięstwo. Biorę udział w Ironmanach nie tylko po to, by zdobyć tytuł czy rozgłos, ale aby znowu pokonać siebie. Wymagam wiele od siebie, ale i od mojego otoczenia. By osiągać jak najlepsze wyniki, muszę mieć przy sobie to, co jakościowe, bezkompromisowe i efektywne – opisuje swoją pracę Robert Karaś.

Sportowe emocje podczas jazdy

Robert Karaś odebrał kluczyki do CUPRY Ateca w kolorze Nevada White, pierwszego modelu hiszpańskiej marki. Pojazd posiada silnik 2.0 TSI o mocy 300 KM, napęd na cztery koła oraz 7-biegową skrzynię DSG. CUPRA osiąga pierwszą setkę już w 5,2 sekundy i rozpędza się maksymalnie do 247 km/h.                                        

Współpraca ultratriathlonisty Roberta Karasia z CUPRĄ rozpoczyna kampanię promocyjną wokół wprowadzenia marki na rynek Polski. Już niebawem przedstawieni zostaną kolejni Partnerzy CUPRY, którzy w swojej pracy i życiu kierują się bezkompromisową pasją, osiągając coraz większe sukcesy. Za koncepcję, koordynację i realizację działań komunikacyjnych odpowiadają: Jakub Góralczyk, PR Manager CUPRA w Polsce, oraz Matylda Żemajtis i Wojciech Wołk-Łaniewski z WALK PR.

JK

Dodane tagi