NEWS

Awans w oS3

Awans w oS3

Marta Bresińska awansowała na stanowisko Group Account Directora w oS3. To nowa pozycja w agencji.

Jako Group Account Director, Marta będzie odpowiedzialna za cały zespół w dziale Client Service, obsługę dotychczasowych oraz nowych klientów agencji. Będzie bezpośrednio podlegała pod Monikę Sokołowską, CEO agencji oS3, piastującą jednocześnie stanowisko Client Service Director.

– Marta to specjalistka w wielu dziedzinach z ogromnym doświadczeniem w dziale Client Service, która przekracza standardowe myślenie o roli jaką piastuje w oS3. Jej sposób myślenia i podejście do projektów oraz klienta, powoduje, że jest nietuzinkowym wsparciem dla agencji na wielu polach działania – mówi Monika Sokołowska, CEO i Client Service Director w agencji oS3.

Marta Bresińska dołączyła do agencji oS3 w styczniu 2018 na stanowisko Account Director, przechodząc z Saatchi &Saatchi IS, gdzie pracowała jako Account Supervisor.Wcześniej przez ponad cztery lata związana była z agencją Walk, w której od 2015 roku zajmowała się tworzeniem i rozwijaniem działu design, a potem spółki Walk with David. Pracowała również w agencji Change. Marta ma doświadczenie w branży FMCG oraz finansowej, realizowała projekty ATLowe i BTLowe m.in. dla: Millenium Bank, 360 Bank BBH, PZU, BOŚ Bank oraz Gettin Bank. Liczne wyróżnienia i nagrody, także te najważniejsze jak Cannes Lions czy Golden Drum Portoroż to efekt podejścia Marty Bresińskiej do projektów i klienta. Marta jest absolwentką ASP w Łodzi oraz SWPS.

JK

Dodane tagi