NEWS

Robert Lewandowski popisuje się niesamowitą celnością podczas kampanii OSHEE w Chinach

Filmik, na którym Robert Lewandowski z odległości kilku metrów zestrzeliwuje piłką butelkę wody z głowy swojego współpracownika, w ciągu kilku godzin stał się absolutnym hitem sieci. Materiał z niesamowitym piłkarskim popisem, który w środę kapitan polskiej reprezentacji wrzucił na swoje konto na Instagramie, obejrzało w Internecie już przeszło 5 milionów fanów.

Wykonanym trickiem Lewandowski udowodnił, że jest w doskonałej formie przed kolejnymi meczami reprezentacji biało-czerwonych w fazie eliminacji do Mistrzostw Europy i potwierdził swoją niesamowitą celność, za którą w tym sezonie po raz kolejny otrzymał tytuł króla strzelców Bundesligi. Materiał opublikowany przez Lewandowskiego został nagrany podczas jego pobytu w Chinach, gdzie piłkarz gościł na zaproszenie marki OSHEE, której jest ambasadorem. Jego wizyta w Państwie Środka odbyła się w ramach startującej na chińskim rynku kampanii marketingowej firmy, powiązanej z podjęciem współpracy z jednym z największych lokalnych dystrybutorów.

Lewandowski jest niezwykle popularny nie tylko w Polsce, ale też wśród azjatyckich kibiców. Piłkarz w ramach promującego OSHEE tournee odwiedził szkołę podstawową i dzieci będące pod opieką instytucji charytatywnych, wziął również udział w spotkaniach z kibicami, miejscowym fanklubem Bayernu Monachium, klientami, influencerami i dziennikarzami. Podczas spotkania z fanami, jednemu z uczestników udało się uchwycić moment, w którym Robert pokazał pełnię swoich strzeleckich umiejętności.

Materiał video z niesamowitą sztuczką Roberta Lewandowskiego: ZOBACZ TUTAJ.

JK

Dodane tagi