NEWS

Katalog czekoladowych upominków na Boże Narodzenie 2019 - Chocolissimo by MM Brown  

Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych okresów w roku, kultywowany niemal na całym świecie. Tegoroczną ofertę CHOCOLISSIMO stworzyło, aby umilić świąteczne chwile i uczynić je niezapomnianymi. Uwzględniając potrzeby rynku został nadany jej uniwersalny, międzynarodowy charakter.

Ofertę upominków skierowano zarówno do firm, które planują obdarować swoich pracowników czy partnerów biznesowych, jak i agencji reklamowych, które poszukują ciekawych, niebanalnych rozwiązań dla swoich klientów.

Pobierz zawartość katalogu: ZOBACZ TUTAJ. 

Zobacz katalog interaktywny: TUTAJ.

Każdy z produktów może zmienić swój wygląd, istnieje bowiem możliwość personalizowania każdego zestawu. Wygrawerowany logotyp na drewnianej szkatułce, indywidualnie zaprojektowanie kartonowe opakowanie, czy pralinka z logo – tak wykreowany, personalizowany upominek zwróci uwagę obdarowanego na jego niepowszedni i zaskakujący charakter!

Oferta jest bardzo szeroka, jak również zróżnicowana cenowo. W katalogu można znaleźć drobne upominki, ale również bogate zestawy na kilkanaście i kilkadziesiąt pralin – wyjątkowych czekoladek pochodzących od wybitnych europejskich czekoladników.

chocolissimo.pl/

JK

Dodane tagi