NEWS

Ceramiczne kubki termiczne z Twoim logo od jettStudio

Importer gadżetów i tekstyliów reklamowych firma jettStudio prezentuje personalizowane kubki termiczne.

Wśród oferowanych kubków znaleźć można np. kubki ceramiczno-stalowe. Są one dostępne w opcji bez znakowania a także z możliwością dowolnej personalizacji.

Stosowane przez jettStudio technologie zdobienia:

- głęboki grawer w ceramice

- nadruk farbami chemoutwardzalnymi.

Wybrane modele:

CERAMIC to ceramiczno-stalowy kubek termiczny o pojemności 400ml. Dostępny od ręki w trzech kolorach: biały, czerwony granatowy.

CERAMIC BIG to ceramiczno-stalowy kubek termiczny o większej pojemności (450ml). Model dostępny jest w kolorze białym.

Środek kubków wykonany jest materiału przeznaczonego do bezpośredniego kontaktu z żywnością, na zewnątrz - ceramiczne. Podwójna ścianka zapewnia dłuższe utrzymywanie temperatury napoju. Pakowane w karton po 24 szt.

JettStudio zaprasza do zapoznania się z dostępnymi kubkami: TUTAJ.

Z nowościami jettStudio będzie można zapoznać się już we wrześniu, firma zachęca do odwiedzenia stoiska G6.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów.

W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce:

JK

Dodane tagi