NEWS

notiOne premierowo podczas FestiwalMarketingu.pl

Firma Notinote na wrześniowych targach reklamy zaprezentuje absolutny bestseller, jakim jest mini lokalizator notiOne.

Mini lokalizator notiOne to gadżetowy hit ostatnich miesięcy! W połączeniu z darmową aplikacją namierzy zgubę nie tylko w pobliżu, ale i na drugim końcu Polski.
Ten nowoczesny i praktyczny prezent firmowy spodoba się każdemu, niezależnie od płci, wieku, czy zainteresowań.
Można nim zabezpieczyć klucze, rower, samochód, laptopa, ale również dziecko, osobę starszą czy ukochanego pupila!

- notiOne może zostać obrandowany logo Twojej firmy, przez co stanie się jej trwałą, skuteczną i widoczną reklamą  - wyjaśnia Antonina Grzelak, Marketing Manager Notinote.

Notinote wybrało mobilną formę promocji swojego flagowego, personalizowanego gadżetu. Z przedstawicielami firmy będzie można spotkać się w czasie targów reklamy – będą krążyć po targowej hali i prezentować swój produkt!

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 18-19 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największa branżowa impreza tego typu w drugiej połowie roku.

W ramach targów zostanie zorganizowana V edycja konferencji MARKETING MIX – spotkanie z udziałem praktyków i ekspertów z dziedziny sprzedaży i marketingu odbędzie się drugiego dnia targów. W tym roku formuła wydarzenia będzie otwarta, tzn. będą w nim mogli wziąć w nim udział wszyscy odwiedzający targi. Osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji, w tym roku jedyne co muszą zrobić, to zarejestrować się na targi na stronie FestiwalMarketing.pl: KLIKNIJ.

Jak wyglądała impreza wystawiennicza rok temu? Warto przypomnieć sobie relację w filmowej pigułce:

JK