NEWS

Nowe firmy w gronie Członków PIAP

Pro Media Plus Sp.z o.o., Symbio Media Group Sp.z o.o., Vasco Electronics Sp.z o.o. S.K.A. to nowi Członkowie, którzy przystąpili do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w drugim kwartale 2019 roku.

Pro Media Plus Sp. z o.o. - importer i dystrybutor mediów reklamowych i systemów display w Polsce dla drukarni i agencji reklamowych

Firma Pro Media Plus działa od 2017 r., tworzą ją osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Bogaty wachlarz produktów obejmuje m.in.: kasety do roll up’ów, stelaże do ścianek reklamowych, trybunki promocyjne, stojaki na ulotki i katalogi, maszty do flag reklamowych, stelaże do namiotów, potykacze i wiele innych. - Jesteśmy stosunkowo młodą, ale szybko rozwijającą się firmą. Decyzja o przystąpieniu do szanownego grona członków PIAP, podjęta została z uwagi na chęć zaistnienia pośród liczących się i szanowanych w branży firm - mówi Łukasz Koczerżuk V-ce Prezes Zarządu Pro Media Plus Sp. z o.o.. Pro Media Plus działa w oparciu o slogan – „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom”, dostarczając produkty najwyższej jakości w 24 godziny w Polsce i za granicami kraju.

Symbio Media Group - producent najwyższej jakości materiałów poligraficznych głównie do druku offsetowego

Firma Symbio Media Group powstała w 2015 r., produkuje bezklejowe, samoprzylepne folie do druku, które trzymają się każdego podłoża dzięki sile elektrostatyki - plexi, tapeta, ceramika, płyty meblowe, szkło, cegła, kamień, drewno, metal. - Jesteśmy młodą i prężnie działającą firmą na europejskim rynku materiałów poligraficznych oraz reklamowych i jako taka firma nie wyobrażamy sobie nie być członkiem organizacji PIAP. Jest dla nas dużym prestiżem znaleźć się w gronie liderów rynku reklamowego, jakich zrzesza PIAP - mówi Piotr Łunkiewicz Prezes Zarządu Symbio Media Group. I jak dodaje - cały czas bardzo mocno pracujemy nad rozwojem naszej linii produktowej, stawiając na ciągłą modernizację już i tak bardzo zaawansowanej technologii produkcji. Wybrane produkty z naszej oferty są jednymi takimi produktami na świecie! Jestem przekonany, że współpraca z PIAP na wszystkich płaszczyznach, jakie ta organizacja proponuje swoim członkom, bardzo pozytywnie wpłynie na nasz dalszy rozwój.

Główne linie produktowe firmy to Notesy EasyNotes - notesy bez kleju. Rewolucja w biurze, domu, na szkoleniach, w reklamie. Gama 8 kolorów karteczek, 2 warianty okładek, 4 rozmiary standardowe i wiele konfiguracji na życzenie klienta, oraz EasyCling - naładowana elektrostatycznie folia PP na podkładzie kartonowym do druku offsetowego.

Rewelacyjny nośnik reklamy do zastosowań wewnętrznych. EasyCling dba o bezpieczeństwo i czystość podłoża. Nigdy nie pozostawia też kleju!

Vasco Electronics - globalny producent tłumaczy elektronicznych

W ofercie firmy Vasco Electronics znajdują się urządzenia, które pozwalają na porozumiewanie się w ponad 50 językach na całym świecie. Główny nacisk kładziony jest na produkcję i udoskonalanie tłumaczy mowy, które dedykowane są dla biznesu, turystyki oraz nauki. - Pragniemy podnieść rangę upominków premium oferowanych na rynku. Bardzo się cieszymy, że nasze tłumacze elektroniczne znajdą się w gronie produktów najwyższej jakości i urozmaicą ofertę prezentów w biznesie - mówi Karolina Szulc, Marketing Manager Vasco Electronics.

Vasco Electronics działa i zatrudnia ludzi na całym świecie. Firma oferuje również usługi z branży IT świadczone przez programistów o szerokim działaniu, pod nazwą Vasco Technologies. Misja Vasco Electronics to porozumiewanie się z ludźmi, dlatego oferują oni obsługę klientów na całym świecie w ponad 10 najpopularniejszych językach.


MW

Dodane tagi