NEWS

Polskie przedsiębiorstwa z licznymi wyróżnieniami na 16. edycji International Business Awards

22 sierpnia ogłoszono zdobywców nagród Stevie® w ramach 16. edycji międzynarodowych nagród dla biznesu International Business Awards®, jedynego na świecie programu nagród obejmującego wszystkie branże; wśród laureatów jest 8 przedsiębiorstw z Polski.

Pełna lista laureatów nagród Stevie według kategorii dostępna jest pod adresem www.StevieAwards.com/IBA. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej gali 19 października w Wiedniu, w hotelu ANDAZ Hotel am Belvedere.

Osiem polskich firm zdobyło w sumie dziesięć złotych, srebrnych i brązowych nagród Stevie w różnych kategoriach.

Warszawska spółka WebTalk sp. z o.o. zdobyła złotą nagrodę w kategorii „Kampania marketingowa roku w branży elektroniki” oraz brązową nagrodę w kategorii „Kampania marketingowa roku w branży mody i stylu”.

Lubińskie przedsiębiorstwo KGHM Polska Miedź S.A. zdobyło złotą nagrodę w kategorii „Zarządzanie” (dyrektor roku w branży metali i górnictwa) oraz brązową nagrodę w kategorii „Firma/organizacja” za program społecznej odpowiedzialności biznesu roku w Europie.

Warszawska spółka Kerris Group sp. z o.o. zdobyła złotą nagrodę w kategorii „Kampania marketingowa roku w branży produktów i usług rekreacyjnych”. Firma zwiększyła sprzedaż z 75% do 120% mocy produkcyjnej największego polskiego producenta rowerów.

Wrocławska spółka AmRest sp. z o.o. zdobyła złotą nagrodę w kategorii „Firma/organizacja roku w branży żywności i napojów (firmy dużej wielkości)”.

Laureaci złotej, srebrnej i brązowej nagrody Stevie zostali wyłonieni spośród ponad 4000 przedsiębiorstw nominowanych przez organizacje i osoby prywatne z 74 krajów. Udział w międzynarodowym programie nagród dla biznesu International Business Awards mogą brać organizacje z całego świata. Nagrody przyznawane są w wielu kategoriach, m.in. zarządzania, przedsiębiorstwa roku, marketingu, public relations, obsługi klienta, zarządzania kadrami, nowych produktów, IT, witryny internetowej.

W tym roku członkami kapituły nagrody Stevie było ponad 250 dyrektorów z całego świata.

JK

Dodane tagi