NEWS

Zarejestruj się już dziś na Corporate Gifts Show 2019

Corporate Gifts Show 2019 - międzynarodowe targi branży artykułów promocyjnych- odbędą się w Bukareszcie, w Rumunii w dniach 9–12 października 2019 r. Już dziś można rejestrować się na to wydarzenie TUTAJ.

Wystawa odbędzie się w jednym z najnowszych i najnowocześniejszych miejsc w Rumunii - w Romexpo w Pawilonie B1. Równocześnie będą miały miejsce targi Print & Sign - największe targi poligraficzne w Europie Południowo-Wschodniej i Digital Signage Show - wystawa poświęcona cyfrowej reklamie i technologiom interaktywnym.

CGS 2019 to możliwość nawiązania kontaktu z tysiącami specjalistów z branży artykułów promocyjnych, reklamodawcami, marketerami, projektantami produktów i dystrybutorami. Ponad 30% uczestników Corporate Gifts Show to przedstawiciele firm zagranicznych, m. in.: Adler, Falk & Ross, Fruit of the Loom, Jaguar Gifts czy Maxim Ceramics - to tylko niektórzy z największych międzynarodowych graczy obecnych na targach. 

Każdy kto chce wziąć udział w Corporate Gifts Show, może już teraz zarejestrować się na to wydarzenie pod następującym linkiem >>  TUTAJ.

Godziny trwania targów:

9 - 11 października 2019 r., W godz. 10:00 - 18:00

12 października 2019 r., W godz. 10:00 - 16:00

www.giftsshow.ro/

KL

Dodane tagi