NEWS

SDX Group z certyfikatem ISO!  

Producentowi i dystrybutorowi tekstyliów reklamowych został przyznany certyfikat ISO 9001:2015. Zakres certyfikacji obejmuje: produkcję, konfekcjonowanie i sprzedaż wyrobów tekstylnych.

Jak podkreśla Rafał Szandecki, prezes SDX Group certyfikat ma nie tylko prestiżowe znaczenie, wpływa na podniesienie jakości świadczonych usług:

- Nad wdrożeniem Systemu Zarządzania Jakością zastanawialiśmy się od dłuższego czasu. Od momentu podjęcia decyzji proces wdrożenia zajął nam około 10 miesięcy. Cel jaki nam przyświecał to zarówno zysk przedsiębiorstwa, jak i zadowolenie klienta. Certyfikowany system podnosi prestiż naszej firmy w oczach klientów, tych obecnych jak i potencjalnych, co znajdzie przełożenie w zwiększonej liczbie zamówień. Wdrożone standardy organizacji pracy, system podnoszenia kwalifikacji pozwalają nam sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom rynku. Usprawniony przepływ informacji i przejrzyste procedury umożliwiają zrealizowanie zamówień w krótszym czasie, bez obniżenia jakości usług. Okresowe weryfikacje naszych działań przez jednostkę zewnętrzną, mobilizują nas do samokontroli na co dzień, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco zdiagnozować wszelkie problemy i odpowiednio szybko na nie reagować.

Firma SDX Group na rynku jest obecna od 2015 roku. W swojej ofercie posiada marki: Bee2® - jej  portfolio obejmuje torby, plecaki, pokrowce na tablety, chusty wielofunkcyjne i czapki oraz Challenge®- Towels – brand oferujący jednokolorowe ręczniki z mikrofibry oraz drukowane według indywidualnego projektu i w niestandardowych rozmiarach.

www.sdxgroup.pl

 JK

 

Dodane tagi