NEWS

Kolekcja bombonierek Amante „Boże Narodzenie 2019”

Marka Amante, oferująca belgijskie ręcznie robione praliny oraz trufle, zaprezentowała kolekcję bombonierek przygotowaną specjalnie na Boże Narodzenie 2019.

W bożonarodzeniowej kolekcji - oprócz bombonierek znanych już z oferty całorocznej, zaprezentowanych jednak w świątecznej kolorystyce - znalazły się również nowe bombonierki, przygotowane specjalnie z myślą o nachodzącym sezonie Boże Narodzenie 2019, w tym m.in. różne rozmiary bombonierek Liege Premium "Boże Narodzenie" ze świątecznymi tłoczonymi wzorami na opakowaniu, które kryją w sobie od 4 do 12 sztuk ręcznie robionych belgijskich pralin.

Nowością w ofercie są dwa rozmiary bombonierek (z 4 lub z 8 belgijskimi pralinami) z nadrukowaną już świąteczną grafiką w śnieżynki oraz w choinki.

Kolekcję świąteczną uzupełniają torebki z owocami w czekoladzie, bakaliami lub herbatą. Zawartość bożonarodzeniowych bombonierek Amante stanowią belgijskie ręcznie robione praliny i trufle - w tradycyjnych oraz bożonarodzeniowych kształtach - oraz ręcznie robione belgijskie trufle.

Więcej inspiracji na słodki świąteczny upominek można znaleźć: TUTAJ.

Zaprezentowana w katalogu kolekcja bombonierek nie wyczerpuje w pełni naszych twórczych możliwości. Na życzenie klienta przygotowywane są bombonierki w dowolnym rozmiarze i kolorze, a na wieczku, wstążce lub bileciku umieszczane dowolne hasło lub logo.

Marka Amante, wyróżniająca się na rynku szeroką gamą kolorystyczną opakowań z możliwością ich personalizowania (www.amante.com.pl), należy do portfolio firmy Chocolate Land, która posiada w swojej ofercie również zestawy delikatesowe sygnowane marką Dolci.

JK

Dodane tagi