NEWS

Packaging [R]evolution – ciekawie i praktycznie o innowacjach w branży opakowań

PACKAGING [R]EVOLUTION – wszystko o tym co najnowsze i najbardziej rewolucyjne w świecie opakowań!

Kilku prelegentów – praktyków branży opakowań w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, ciekawych a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych w drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.

Wśród omawianych tematów pojawią się te związane z najnowszymi osiągnięciami z zakresu projektowania i produkcji „ekologicznych” etykiet i opakowań;  zaprezentowana zostanie nowa technika druku hybrydowego, dzięki której możliwe jest tworzenie pojedynczych, personalizowanych etykiet z pełnym uszlachetnieniem druku. Podczas jednej z prezentacji zostaną zaprezentowane farby oraz specjalne lakiery stosowane w Branży Opakowań. Z uwagi na rosnące znaczenie sieci handlowych w ogólnej sprzedaży i duże zainteresowanie właścicieli marek wprowadzeniem swoich produktów do sieci, jeden z zaproszonych prelegentów opowie o 5 strategiach wprowadzania produktu do sieci handlowych; jedna z omawianych strategii dotyczyć będzie opakowań.

Obok inspirujących prezentacji nie zabraknie także dawki gotowych rozwiązań; przedstawiciel organizatora konferencji, firmy Aniflex, zaprezentuje 3 sposoby na stworzenie opakowań stymulujących sprzedaż.

Nowa formuła oparta na 20-minutowych, rzeczowych prezentacjach gwarantuje odpowiednią dynamikę wydarzenia, a czas trwania konferencji ( 3 godziny ), umożliwia dokładne zwiedzenie wystawy targów Packaging Innovations.

Program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie wydarzenia www.packagingrevolution.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny; z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc obowiązuje rejestracja zgłoszeń.

OOH magazine jest patronem medialnym wydarzenia.

Dodane tagi