NEWS

„Nie pomiń okazji, gdy możesz coś z siebie ludziom ofiarować jako człowiek.” - Albert Schweitzer

Trwający stan zagrożenia epidemicznego to czas, kiedy wszyscy mobilizujemy się i chcemy pomagać. Wiele firm decyduje się na gest solidarności i pomoc tym, którzy jej teraz najbardziej potrzebują.

Torf Corporation, producent kosmetyków tołpa® z Kątów Wrocławskich,  przekazał  Wojewódzkiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. J. Gromkowskiego przy ul. Koszarowej we Wrocławiużele do mycia i  łagodzące kremy do rąk.  W sumie około tysiąca sztuk kosmetyków trafiło do personelu medycznego i pacjentów szpitala.

- Wyjątkowa sytuacja, w jakiej znaleźliśmy się wszyscy jako społeczeństwo i biznes, to test odpowiedzialności i wrażliwości. Wsparcie może mieć różny charakter. Każde działanie jest potrzebne - mówi Marek Wójcikowski Prezes Zarządu Torf Corporation.

- W imieniu naszej firmy i pracowników, chciałbym podziękować wszystkim, którzy walczą na pierwszej linii frontu o bezpieczeństwo pacjentów: lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom i farmaceutom. Przekazuję wyrazy szacunku i podziwu. Jeśli można zrobić coś aby pomóc, to warto działać - podkreśla Marek Wójcikowski.

MW

Dodane tagi