NEWS

Szczera reklama czyli marketing w czasie pandemii

Pandemia postawiła firmy przed nie lada wyzwaniem. Z powodu obowiązujących obostrzeń dotyczących podróżowania, konieczności zachowania dystansu społecznego oraz odwołania wielu wydarzeń zdobywanie nowych partnerów biznesowych jest teraz trudniejsze niż kiedykolwiek.

Jak firmy radzą sobie z taką sytuacją? Jednym z rozwiązań może być #HonestAD czyli “szczera reklama”, którą niedawno w swojej kampanii wykorzystała agencja kreatywna Oxymoron z Łodzi. Firma postawiła na bezpośredni przekaz, w którym zwraca się z prośbą o pomoc w znalezieniu klientów. Na plakatach Oxymoronu widnieje pytanie: “Hi, We have some trouble with finding new clients. Can you help us?” (tłum.: “Cześć, mamy problemy ze znalezieniem nowych klientów. Pomożesz?”).

Ta niskobudżetowa kampania outdoorowa pozostaje w spójności z polityką firmy. - Wierzymy że jedynym sposobem na prowadzenie działalności gospodarczej jest bycie wiernym wobec siebie i uczciwym w stosunku do klientów - deklaruje współwłaściciel Oxymoronu, Michał Chlebosz.

Agencja zapewnia, że jeśli ktoś jest w stanie jej pomóc, to ona z pewnością będzie mogła odwdzięczyć się tym samym. 

Dodane tagi