ARTYKUŁ

PAR BAKUŁA z kolejną akcją dla branży reklamowej

PAR BAKUŁA szykuje mocny akcent na czerwiec. Już od połowy marca dział handlowy prężenie działa pomimo zastoju w gospodarce spowodowanego koronawirusem. Widać, że każdy miesiąc zaplanowany jest bardzo dokładnie i opatrzony chwytliwym hasłem przewodnim. W czerwcu importer zdecydował się pomóc swoim klientom, tworząc akcję „Branżowe Inspiracje”.

Co tydzień prezentuje gadżety dla innej branży, starając się zainspirować agencje tematami, z którymi warto wyjść dalej sprzedażowo. Nadal co wtorek PAR BAKUŁA prowadzi webinary, na których spotyka się ponad 100 agencji reklamowych. Sporo osób przyzwyczaiło się już do tych spotkań i ceni sobie możliwość dokładnego obejrzenia gadżetów, ale także rozmowy na żywo i wymianę poglądów. Ciekawe tematy w czerwcu już przyciągają agencje reklamowe:

• 02.06.2020 - „Podaj cegłę – gadżety dla branży budowlanej”
• 09.06.2020 - „Wyprzedzaj innych – gadżety dla motoryzacji”
• 16.06.2020 - „Komu w drogę temu czas – gadżety dla branży turystycznej”
• 23.06.2020- „Co dwie głowy to nie jedna – gadżety dla edukacji i administracji”
• 30.06.2020 - „Przez żołądek do klienta – gadżety do kuchni i gastronomii”

Dużym zaskoczeniem dla PAR BAKUŁA były liczne podziękowania, jakie zaczęły spływać od klientów. Agencje reklamowe pisały o dużym wsparciu, jakie czują ze strony importera, o ciekawym pomyśle na pobudzanie branży, o wspieraniu się i działaniu pomimo tak dużych zawirowań na rynku. Klienci zmęczeni mocno tematem maseczek oraz płynów do dezynfekcji z chęcią dołączali do grona agencji spotykających się co tydzień na webinarach.

- Nie narzekamy - działamy, nie narzekamy – pomagamy! Od samego początku kreatywnie szukamy rozwiązania dla branży gadżetów reklamowych, która jak wiele innych totalnie wyhamowała z powodu pandemii. Mamy nadzieję, że nasze działania pomogą i w realny sposób przełożą się na odbudowanie sprzedaży. Nie stanie się to od razu, ale wierzymy, że rynek odwdzięczy się nam za ta ciężką pracę, jaką wykonujemy od marca – mówi Michał Bakuła – współwłaściciel firmy PAR BAKUŁA. Rząd odmraża sprawnie naszą gospodarkę, niedługo będą możliwe ponowne spotkania na ponad 150 osób, mecze, koncerty, wesela. Jest duża szansa na to, że po wakacjach wiele agencji reklamowych będzie miało znów pełne ręce roboty. 

www.par.com.pl

KL

Dodane tagi