NEWS

Marka NESTEA realizuje kampanię z walizkami dostarczonymi przez agencję AWMIG

  • Gadżety z logo dają wspaniałą możliwość promocji marki - mówi przedstawiciel Grupy MASPEX.
  • To znak, że firmy nie zwalniają i uważają upominki z logo za atrakcyjne wsparcie akcji promocyjnych - dodaje Przemysław Wojciechowski z firmy AWMIG.

Firma AWMIG zrealizowała zamówienie walizek dla marki NESTEA, której dystrybucją zajmuje się Grupa Maspex. Część z nich posłuży jako nagrody w konkursie organizowanym przez firmę. Walizki wykonane są z poliwęglanu i mają wymiary odpowiadające bagażowi podręcznemu. Nadruk jest odporny na promieniowanie UV i przyjazny dla środowiska.

- Gadżety z logo dają wspaniałą możliwość promocji marki. Rozmrażanie gospodarki cały czas trwa, zamawiamy gadżety do organizowanych przez nas działań promocyjnych. Ostatnio zamawialiśmy walizki podróżne do promocji Nestea. Jesteśmy pewni, że upominki z logo stanowią doskonałe wsparcie akcji marketingowych i są atrakcyjną nagrodą w promocjach sprzedaży konsumenckiej - mówi przedstawiciel Grupy MASPEX.

- Udana współpraca z Grupą MASPEX to znak, że firmy nie zwalniają i stale uważają upominki z logo za atrakcyjne wsparcie akcji promocyjnych - dodaje Przemysław Wojciechowski z firmy AWMIG.

KL

 

Dodane tagi