NEWS

Słodkie Upominki już przygotowały świąteczną ofertę

W tym roku pokazanie pracownikom i partnerom biznesowym, że są niezastąpieni będzie wyjątkowo ważne. Słodkie Upominki już od 23 lat pomagają osładzać relacje biznesowe. Wspólnie ze swoimi klientami projektują i personalizują wszystkie słodkie prezenty, dzięki czemu każdy z nich jest unikatowy. Każde zamówienie jest traktowane indywidalnie - można wybrać nie tylko rodzaj czekolady, ale także smak, wielkość oraz sposób, w jaki ma zostać ozdobiona.

Po intensywnych tygodniach przygotowań Słodkie Upominki stworzyły katalog z ofertą bożonarodzeniową 2020. Tego roku propozycje w katalogu są wyjątkowe. - Jesteśmy pewni, że staną się inspiracją na niezapomniane upominki. Wśród wielu nowości pojawiły się między innymi ręcznie robione, autorskie praliny z belgijskiej czekolady, orzechy w miodzie i cynamonie, czy dekorowane trufle czekoladowe - mówi Anna Goliszek, Marketing Manager w firmie Słodkie Upominki.     

 
                                           

Jak informuje producent, prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny jest dla nas niezwykle ważne. - Od tego roku, jako jedyna firma w branży słodyczy reklamowych posiadamy certyfikat FSC ®, czyli organizacji not-for-profit o globalnym zasięgu, zajmującej się promowaniem odpowiedzialnej gospodarki leśnej na całym świecie. To oznacza, że nasze papierowe opakowania pochodzą z kontrolowanej wycinki lub recyklingu. Nasze produkty czekoladowe mają certyfikat UTZ, który gwarantuje wysokie standardy etyczne i ekologiczne w procesie produkcji, a nasza praca odbywa się według Międzynarodowego Standardu Bezpieczeństwa Żywności BRC - dodaje Anna Goliszek.

Katalog Boże Narodzenie 2020 można zobaczyć TUTAJ.

Przedstawiciele Słodkich Upominków pomogą spersonalizować świąteczne prezenty i dostosować je do potrzeb klienta - kontakt TUTAJ.

KL

Dodane tagi