ARTYKUŁ

UNIQUE ONE przygotowała loterię dla marki O.B.®

„Zdobądź muzyczne nagrody” – to hasło ogólnopolskiej loterii marki O.B. ® należącej do firmy Johnson & Johnson Poland sp. z o.o. Loteria prowadzona jest przez agencję UNIQUE ONE, która została wybrana do realizacji projektu w drodze przetargu.

Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii potrwa do 2 sierpnia 2020 roku. Co tydzień losowanych jest: 15 głośników JBL GO2, 10 słuchawek JBL 600BTNC i 5 voucherów eBilet.pl do wykorzystania przez 2 osoby (każdy o łącznej wartości 1000 zł). Aby wziąć udział w loterii należy kupić jednorazowo produkty marki O.B. za min. 20 złotych, a następnie zgłosić dane z dowodu zakupu (paragonu fiskalnego) na stronie www.myob.pl

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za organizację i obsługę prawną, weryfikację laureatów i wydanie nagród. Kreację materiałów POS oraz strony WWW powierzono agencji Przestrzeń.

Promocję wspiera ogólnopolska kampania reklamowa. Działania reklamowe obecne są w internecie oraz punktach sprzedaży. Za planowanie i zakup mediów odpowiada Agencja J3.

Dodane tagi