NEWS

Manufaktura Ceramiki Łódź debiutuje na FestiwalMarketingu.pl

Do grona wystawców dołączyła Manufaktura Ceramiki Łódź. To już kolejna debiutująca na wrześniowym festiwalu firma. W swojej ofercie posiada szeroki zestaw zawieszek ceramicznych z możliwością dowolnej personalizacji. W ofercie firmy znajdują się także tematyczne warsztaty ceramiczne.

- Któż z nas nie chciałby mieć na choince ładnych ozdób, które będą cieszyć oko przez całe święta? Albo będą miłą niespodzianką, zwłaszcza jeśli są upominkiem od szefa lub kontrahenta. Czy gadżet reklamowy na święta musi być seryjną produkcją, czy nie może być spersonalizowany i niepowtarzalny? Ależ tak! Odpowiedzią na takie marzenia może być nasza propozycja zawieszki ceramicznej, wykonanej na specjalne zamówienie. Ceramiczne zawieszki są produktem unikatowym, ponieważ każdy ich element jest wyjątkowy, wykonany ręcznie z precyzją i dbałością o ciekawą formę, która zachwyca połączeniem prostoty i oryginalności – wyjaśnia właścicielka firmy, Katarzyna Kostrzewska.

Zawieszka ceramiczna może być gadżetem reklamowym w postaci spersonalizowanej, wykonanym w dowolnym kształcie. Można na niej umieścić logo lub nazwę firmy, jak również dedykację. Na zamówienie można wykonać zawieszki w dowolnym kształcie, kolorze i z wybranym motywem. Każdy przedmiot jest wykonany i szkliwiony ręcznie – dzięki temu produkty mają swój niepowtarzalny kształt oraz zdobienie.

- Zawieszki świąteczne, wykonane w pracowni Manufaktura Ceramiki Łódź, to nawiązanie do dobrej tradycji Świąt Bożonarodzeniowych. To elegancja w detalu, unikatowe ręczne wykonanie z pasją i sercem,  odzwierciedlona w każdym zaprezentowanym przedmiocie – dodaje Katarzyna Kostrzewska. 

Właścicielka chętnie dzieli się swoją pasją tworzenia. - Prowadzę tematyczne warsztaty ceramiczne oraz spotkania z elementami rękodzielnictwa. Zarówno warsztaty tworzenia w glinie, jaki i dekorowania ceramiki są dobrą okazją do lepszego poznania się, zabawy oraz odkrycia własnych możliwości twórczych aby zintegrować pracowników w firmie, przełamać nieśmiałość i odkryć uśpione talenty – dodaje.

Udział w najbliższej edycji targów reklamy to debiut dla firmy Manufaktura Ceramiki Łódź. - Głównym moim motywem jest przekonanie, że na rynku brakuje produktów „hande made”, które byłyby ciekawym i nietuzinkowym gadżetem reklamowym. Brakuje wykonanych ręcznie produktów w dobrej cenie, łączących dobry dizajn i niepowtarzalny charakter. W swojej stylistyce nawiązuje do tradycyjnych wzorów -  znanych i lubianych przez wszystkie pokolenia. Bo niezależnie od wieku kochamy piernikowe chatki, jabłuszka, orzechy, wiszące na choince. Dlatego w swojej ofercie posiadam przedmioty zdobione zarówno techniką tradycyjną w "nowej odsłonie", jaki i te bardziej uniwersalne, w minimalistycznej formie. Każdy produkt można dopasować do potrzeb klienta, poprzez wkomponowanie na przykład logo firmy. Wykonany przez nas upominek świąteczny może stanowić idealny prezent sam w sobie lub oryginalny dodatek do większego zestawu produktów – reasumuje Katarzyna Kostrzewska.

Na stoisku firmy będzie można zobaczyć również inne produkty z oferty, które mogą być prezentem na każdą okazję, dla rodziny i znajomych. Będą to magnesy, ceramika użytkowa typu kubki, miseczki czy zestawy śniadaniowe, do kawy i herbaty itp.

KL

Dodane tagi