ARTYKUŁ

Festiwalowe debiuty - nowi wystawcy na FestiwalMarketingu.pl

Ponowna możliwość organizacji targów pozwoliła na wznowienie przygotowań targów FestiwalMarketingu.pl. Ruszyła rejestracja online.  Do grona wystawców dołączają kolejne firmy. Swoją ofertę pokaże po raz pierwszy aż 10 firm: Czapkireklamowe.pl, Czekolada Szorski, IT.focus, KINGCAP, Manufaktura Ceramiki Łódź, mojaramka.pl, One Group, Pracownia Lukrecja, WINK oraz Wise Display & Expo.

  Jak podkreśla Monika Opałka, Dyrektor Sprzedaży FestiwalMarketingu.pl, biznes potrzebuje spotkań. – Nie ukrywamy, że ostatnie miesiące dla nas jako organizatora targów, były okresem niepewności i wątpliwości. Tym bardziej cieszy nas rosnące zainteresowanie targami, szczególnie w kontekście nowych firm, które wystawiają się na targach po raz pierwszy. To jasny sygnał branży, która potrzebuje spotkania w profesjonalnej przestrzeni, powrotu do prowadzenia biznesu i spotkania z klientami oraz kontrahentami. Co więcej, akcja telemarketingowa, którą przeprowadzaliśmy w ostatnich tygodniach z agencjami reklamowymi i drukarniami, utwierdziła nas w tym przeświadczeniu. Biznes rodzi się na targach, szczególnie w naszej branży. Narzędzia do komunikacji online, tak ostatnimi czasy pomocne w kontakcie z klientami czy dostawcami, nie są w stanie zastąpić kontaktu FACE to FACE, możliwości obejrzenia produktów czy zobaczenia na żywo maszyn – wyjaśnia Monika Opałka.

Do grona nowych firm dołączyły właśnie:

Czapkireklamowe.pl to marka, która została powołana do życia w 2011. Od tego czasu jest dystrybutorem czapek firmy Headwear. Obecnie posiada show room w Warszawie, w którym każdego dnia można zobaczyć ponad 300 czapek z dotychczasowych realizacji ukazujących wszystkie możliwe metody znakowania. Dodatkowo posiadanie własnego parku maszynowego (hafciarnia ze studiem projektowym, plotery i prasy do aplikacji nadruków ) wpływa na obniżenie kosztów produkcji oraz skrócenie czasu przygotowania czapek.

www.Czapkireklamowe.pl

Czekolada Szorski zaprasza do świata wyjątkowych smaków, unikalnych kompozycji i niezapomnianych czekoladowych doznań. Oferuje produkty z prawdziwej belgijskiej czekolady, starannie ręcznie wykonywane kolekcje pralin, trufli, czekolad figurek oraz wielu innych czekoladowych produktów, które zachwycają wyglądem oraz naturalnym smakiem, a dzięki personalizacji oraz wyjątkowemu opakowaniu tworzą idealny upominek zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

www.czekoladaszorski.pl

IT.focus. 4 miliony złotych na zbiórce crowdfundingowej dzięki grywalizacji? Aplikacja, która w ciągu miesiąca od uruchomienia zebrała blisko 10 tysięcy użytkowników i została przetłumaczona na 23 języki? Oto możliwości IT.focus - katowickiego software house, który dokonał obydwu z tych rzeczy. Jak mówią o sobie: "Od 5 lat łączymy technologie z pasją, która procentuje realizacjami skutecznie zdobywającymi rzesze klientów i nisze rynkowe. Jeżeli posiadasz pomysł na biznes, odwiedź nas na naszym stoisku, a powiemy Ci, jak od razu zacząć oszczędzać dzięki IT".    

www.itdotfocus.com

KINGCAP - czapkipromocyjne.pl specjalizuje się w produkcji czapek reklamowych. Mogą sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i szerokiej ofercie dostępnych modeli, zdobień i znakowań. Przewagą konkurencyjną firmy jest dostępność blisko 200 modeli czapek zimowych i z daszkiem w szerokiej gamie kolorystycznej, które czekają w magazynie na personalizację według wytycznych klienta. Wszelkiego rodzaju zdobienia jak m.in. haft płaski, haft 3D, nadruki, wykonywane są w tym samym miejscu, dzięki czemu zapewniają szybką realizację zamówienia.

 www.czapkipromocyjne.pl

Manufaktura Ceramiki Łódź. W ofercie znajdują się zawieszki ceramiczne, które mogą być gadżetem reklamowym w postaci spersonalizowanej, wykonanym w dowolnym kształcie. Można na niej umieścić logo lub nazwę firmy, jak również dedykację. Na zamówienie można wykonać zawieszki w dowolnym kształcie, kolorze i z wybranym motywem. Każdy przedmiot jest wykonany i szkliwiony ręcznie – dzięki temu produkty mają swój niepowtarzalny kształt oraz zdobienie. Na stoisku firmy będzie można zobaczyć również inne produkty z oferty, które mogą być prezentem na każdą okazję,  dla rodziny i znajomych. Będą to magnesy, ceramika użytkowa typu kubki, miseczki czy zestawy śniadaniowe, do kawy i herbaty itp.

mojaramka.pl to firma, która zajmuje się produkcją ramek premium do tablic rejestracyjnych. Wszystkie produkty wykonywane są ze stali nierdzewnej. Producent dba o najwyższą jakość wykonania, aby spełnić wysokie oczekiwania klientów. Prowadzi sprzedaż w całej Europie. 

www.mojaramka.pl 

One Group jest producentem spersonalizowanych tekstyliów reklamowych. Misją firmy jest dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości w najlepszej cenie, bez narzucania minimów ilościowych. Wszystkie produkty powstały z połączenia pasji, dążenia do perfekcjonizmu i wieloletniego doświadczenia.  Sukcesem firmy jest traktowanie każdego klienta jak VIPa, tak by dopasować ofertę do jego potrzeb.  Oferta skierowana jest wyłącznie do agencji reklamowych, pośredników w sprzedaży B2B.

www.chustywielofunkcyjne.pl

Pracownia Lukrecja to producent pierników w różnej odsłonie. Oferują upominki dla gości, prezenty, ale także pierniki reklamowe z logo firmy czy pierniki typowo bożonarodzeniowe. Artystyczne pierniki pieczone i dekorowanie od serca na indywidualne zamówienia; pierniki spersonalizowane, okolicznościowe, tematyczne, pierniki reklamowe – stanowiące wizytówkę firmy w niecodziennej formie. Firma organizuje również warsztaty dekorowania pierników dla dzieci i dorosłych, co stanowi doskonałą okazję, by zintegrować pracowników w dużej czy małej firmie. 

www.lukrecja.org.pl/pl/

WINK to polska marka oferująca wyjątkowe butelki i kubki termiczne dla ceniących styl i dobry smak. Smak rozumiany dwojako – zarówno jako ten związany z doskonałym designer, jak i walorami smakowymi. Butelki WINK to unikalne wzory i atrakcyjne kolory. To solidne wykonanie ze stali nierdzewnej bez BPA, 100% szczelności. Zachowują temperaturę napojów ciepłych do 12, a zimnych do 24 godz. Możliwa personalizacja więc produkt doceniony przez agencje reklamowe jako gadżet reklamowy lub prezent biznesowy. 

www.winkbottle.com

Wise Display & Expo swoją ofertę kieruje do event managerów, organizatorów konferencji, marketingowców szukających innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań wspierających marketing targowy.  Firma z Legnicy współpracuje ze światowymi liderami w branży targowej, aby osiągnąć najwyższy poziom szczegółowości. Wise Display & Expo jako pierwsza firma w Polsce została zaproszona do programu bePartner build (beMatrix) potwierdzając najwyższą jakość, oraz nieszablonowane podejście do budowy stoisk targowych.

www.wisedisplay.pl

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się dniach 9-10 września br. w EXPO XXI Warszawa. Podczas targów zaprezentują się przedstawiciele sektora szeroko pojętej reklamy – dostawcy artykułów promocyjnych, przedstawiciele poligrafii reklamowej, producenci POS i sektor EVENT. Targom towarzyszyć będą liczne wydarzenia dodatkowe: konferencje, warsztaty, pokazy, szkolenia oraz konkursy branżowe. 

www.festiwalmarketingu.pl

KL

 

Dodane tagi