NEWS

Cityboard Media partnerem TikToka w Polsce

Cityboard Media został partnerem TikToka w Polsce. To kolejny produkt digitalowy w ofercie Cityboard, który poszerza możliwości reklamowe firmy w zakresie digitalu.  

Efektem partnerstwa między TikTokiem a Cityboard Media jest możliwość realizowania kampanii reklamowych bez pośredników.

- Naszym klientom obecnie oferujemy kompleksową obsługę działań marketingowych na TikToku, od  kampanii stricte mediowych, przygotowywaniu strategii działań, tworzeniu konceptów kreatywnych, aktywizacji, aż po działania z tiktokerami - mówi Marcin Wojda, Pełnomocnik Zarządu Cityboard Media.

Firma systematycznie poszerza zakres swoich usług digatalowych, oferując łącznie reklamy outdoorowej z aktywnością w internecie. Firma oprócz działań reklamowych na platformie TikTok, będzie miał możliwość przeprowadzania kampanii reklamowych na innych platformach takich jak BuzzVideo, TopBuzz, News Republic czy Hello, które należą do ByteDanc, czyli właściciela platformy TikTok.

W Polsce z TikToka korzysta blisko 3 mln użytkowników. Aplikacja zyskuje na popularności, a jej użytkownikami stają się coraz częściej celebryci, sportowcy, czy politycy. Popularność przekłada się na atrakcyjność dla reklamodawców.

KL

Dodane tagi