Marketing MIX Nowe produkty

Nowe produkty

72
0

Firma Maxibit Polska wzbogaciła swoją ofertę o S-baner — nowy na polskim rynku system z grafiką na banerze przeznaczony do ekspozycji na słupach oświetleniowych i masztach, wyposażony w opatentowany system mocowań, dzięki którym jest wyjątkowo stabilny i odporny na działanie wiatru.

Dzięki systemowi S-baner, nawet w niesprzyjających warunkach atmosferycznych, reklama nie niszczy się, wciąż wygląda estetycznie i jest zawsze widoczna. Specjalny system mocowań baneru wykorzystywany w systemie S-baner, stabilizując reklamę, w pełni eliminuje uszkodzenia tak banera, jak i słupa, na którym jest zamontowany.

Zestaw zawiera aluminiowy uchwyt oraz ramię poprzeczne z włókna szklanego, które nie obciążają masztu. System S-baner przeznaczony jest do banerów w różnych rozmiarach: od 1,63 m² do 2,79 m². Grafika wydrukowana jest na
banerze i może być obustronna. Dzięki temu siła przekazu jest zdwojona, a reklama jest widoczna i czytelna z daleka oraz z bliska.

S-baner przeznaczony jest na słupy o dowolnym przekroju, tak okrągłe jak i kwadratowe. Może być montowany na różnych wysokościach, także jednocześnie na dwóch masztach. Świetnie sprawdzi się na parkingowych i ulicznych latarniach lub masztach, na miejskich rynkach, skwerach w centrach handlowych, stadionach i innych obiektach sportowych czy plenerowych imprezach promocyjnych.

Triga™ to lekki i przenośny system pokazowy. Pozwala na prezentację reklamy na stoiskach targowych, handlowych, w marketach i wszędzie tam, gdzie nie możesz pozwolić sobie na duży i ciężki system pokazowy. Triga™ to nowość w ofercie MCB Polska. Ten unikalny przenośny display przeznaczony jest do prezentacji przekazu reklamowego wydrukowanego na tkaninie. System składa się z płaskich lub lekko wygiętych paneli, przylegających do siebie bokami. Grafika może być zamontowana jedno- lub dwustronnie. W zależności od potrzeb, konstrukcja może być płaska lub przestrzenna, o różnej wysokości (nawet do 5 metrów) i szerokości. System Triga™ jest nie tylko oryginalny i efektowny, lecz także przyjazny dla środowiska. Można go wielokrotnie stosować, ponieważ tak grafikę, jak i poszczególne elementy konstrukcyjne można łatwo wymienić. Może służyć jako graficzna ścianka wydzielająca granice stoiska targowego (płaska lub w kształcie fali), wieża o podstawie przypominającej trójkąt, a pojedyncze panele świetnie sprawdzą się jako wolno stojące displaye lub wiszące na ścianie banery — wszystkie wersje Triga™ tworzymy z tych samych komponentów.

Zaletą displayu jest szybki montaż i demontaż oraz łatwa obsługa. Stelaż konstrukcji systemu jest aluminiowy, a niewielkie połączenia poszczególnych jego elementów wykonane są z tworzywa PVC. Dzięki takim rozwiązaniom konstrukcyjnym system jest niezwykle lekki oraz łatwy do spakowania, co znacznie ułatwia jego transport w równie małym i lekkim kufrze transportowym. Montaż Triga™ nie wymaga także żadnych narzędzi ani szczególnych umiejętności. Dodatkowo specjalny mechanizm naciągowy ułatwia odpowiednie napięcie tkaniny. Tak wyeksponowaną grafikę można oświetlić lub podświetlić, aby reklama była jeszcze bardziej widoczna. Wszystkie elementy konstrukcji oraz oświetlenia ukryte są za grafiką reklamową.

System Triga™ dedykowany jest prezentacji na stoiskach targowych, konferencjach oraz w pasażach galerii handlowych, czy w salonach samochodowych.

www.displayserwis.pl