Marketing MIX Wystawa ?Oblicza Maski?

Wystawa ?Oblicza Maski?

36
0

W Domu Polonii w Warszawie przy Krakowskim Przedmieściu odbywa się wystawa masek pod tytułem „Oblicza Maski”. Autorka, Edyta Olczak jest psychologiem i psychoterapeutką. Ukończyła z wyróżnieniem Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej w Warszawie. Pracowała kilka lat w telewizji publicznej, a następnie w branży reklamy zewnętrznej. Jest współzałożycielką Gabinetu Pomocy Psychologicznej, w którym zajmuje się terapią osób dorosłych.
Jej pasja artystyczna jest zarówno twórczym odzwierciedleniem wewnętrznych potrzeb, jak i rodzajem autoterapii. Pracuje głównie nad kompozycjami kwiatowymi oraz ukazywaniem drugiego oblicza ludzkiego życia w postaci masek. Pomysły czerpie nie tylko z własnych doznań, przeżyć i kontaktów, ale także z bliskich i dalekich podróży po świecie. Wykorzystuje różne farby i materiały, które służą głównie jako elementy zdobnicze. Posługuje się szydełkiem dla tworzenia nawet bardzo skomplikowanych kielichów i liści kwiatowych.

Warszawska wystawa masek jest pierwszą prezentacją tych wyjątkowych prac, powstałych w ostatnich dwóch latach. Patronem medialnym wystawy jest „OOH magazine”.