Marketing MIX Avery patentuje metodę naklejania folii

Avery patentuje metodę naklejania folii

21
0

Folia samoprzylepna Avery Dennison, umożliwiająca uzyskanie funkcjonalnego i dekoracyjnego efektu grafik na szkle, jest teraz wspierana przez autorską metodę naklejania (zgłoszoną w urzędzie patentowym) – technologię Avery Easy Apply RS™.

Dzięki możliwości przemieszczania i przesuwania produktów Avery Easy Apply RS, wyeliminowana została konieczność nanoszenia na mokro. Cecha ta jest szczególnie użyteczna w przypadku bardzo dużych płaszczyzn folii i grafik stosowanych np. w centrach handlowych i innych miejscach publicznych.
Avery Dusted Glass Easy Apply RS™ to pierwszy przypadek połączenia technologii Avery Easy Apply RS z folią do dekoracji szkła. Produkt został przetestowany w zakresie druku cyfrowego, z wykorzystaniem szeregu kombinacji profili drukarka/atrament. Profile dostępne są na życzenie, za pośrednictwem bazy profili ICC firmy Avery Graphics™, Avery.color-base.com. Folia Avery Dusted Glass Film z technologią naklejania Easy Apply RS dostępna jest teraz ex stock u dystrybutorów Avery Graphics w całej Europie.