Trade marketing Cyfrowe menuboardy w kawiarni Granell

Cyfrowe menuboardy w kawiarni Granell

157
0

Firma DDS Poland we współpracy z BBD Cafe Service wdrożyła zarządzaną przez internet platformę cyfrowych menuboardów dla gdyńśkiej kawiarni Granell.

Platforma składa się z czterech 46 calowych ekranów LCD Samsung 460MX zainstalowanych wewnątrz lokalu w systemie 3 plus 1.  System wyświetla dynamiczne, cyfrowe menu za pośrednictwem trzech zintegrowany ekranów stanowiących główny menuboard i umieszczonych bezpośrednio nad barem.  Czwarty, pionowy ekran, umieszczony został w wychodzącym na nadmorski deptak oknie kawiarni i pełni funkcję cyfrowego „witacza”.  Za pomocą jednego sterującego terminala PC wyświetlane są równocześnie dwa niezależne kanały emisji. Zastosowanie takiego rozwiązania to efekt wykorzystanie aplikacji do zarządzania sieciami digital signage firmy Scala.

Dynamiczne menu emitowane za pomocą menuboardów aktualizowane jest na podstawie biblioteki graficznych materiałów. Biblioteka składa się ze  zdjęć produktów oferowanych przez kawiarnię. Umożliwia wprowadzanie zmian w emitowanej treści oraz płynne dostosowanie menu do zmieniających się potrzeb kawiarni. Scala Designer powoduje, że każda aktualizacja cyfrowego menu zajmuje administratorowi zaledwie kilka minut.

Dzięki uruchomieniu platformy goście Kawiarnia Granell mogą nie tylko poznać ceny oferowanych kaw, lodów i deserów, ale zobaczyć w jaki sposób są one serwowane. – Dzięki cyfrowym menuboardom lokal gastronomiczny może w dynamiczny i przykuwający uwagę sposób zaprezentować gościom swoją ofertę. Rynkowa praktyka pokazuje, że dzięki digital signage w miejscach sprzedaży, można skutecznie wzmocnić ich konsumpcyjne potrzeby we właściwym miejscu i czasie – mówi Leszek Golonka, członek zarządu DDS Poland.