Marketing MIX Nowy hotel na biznesowej mapie podróży

Nowy hotel na biznesowej mapie podróży

0

Współczesny hotelarski świat dostrzegł potrzebę specjalizacji i coraz wyraźniej odpowiada na zmieniające się wymagania gości, dostosowując swoją ofertę na przykład do stylu pracy nowoczesnych biznesmenów. Sale konferencyjne, pokój z miejscem do pracy czy dostęp do Internetu to dla podróżujących managerów standard usług. Twórcy hotelu PURO, odpowiadając na rosnące potrzeby rynku, z mariażu designerskiej awangardy z najnowocześniejszymi technologiami uczynili atut tworząc nie tylko funkcjonalne ale i zaawansowane technologicznie środowisko, w którym można równie łatwo i wygodnie pracować, jak i komfortowo wypoczywać.

Centrum miasta, gdzie powstaje PURO Hotel, to punkt, w którym trudno jest znaleźć miejsce
do zaparkowania samochodu. Do dyspozycji gości nowego hotelu oddany będzie podziemny, bezpieczny parking, z którego windą goście dostana się bezpośrednio do lobby.

Recepcja, którą stanowi kilka stanowisk z panelami do rezerwacji, została zaprojektowana bardzo funkcjonalne. Każdy podróżujący, samodzielnie korzystając z elektronicznego panelu rezerwacyjnego, bez utrudnień czy czekania w kolejce, będzie mógł zameldować się i odebrać klucz do pokoju. Każdy z gości będzie mógł również, za pomocą wirtualnego consierge, sprawdzić repertuar miejskich kin lub teartów, porównać ofertę kulinarną pobliskich restauracji czy uzyskać informację o miejscach wartych zobaczenia.

Hotelowe lobby zostało zamienione w komfortową przestrzeń przystosowaną przede wszystkim
do pracy. Tu w miłej i przyjaznej atmosferze, managerowie będą mogli spotkać się z partnerami biznesowymi, sprawdzić pocztę elektroniczną przeczytać gazetę czy po prostu odpocząć w oczekiwaniu na transfer na lotnisko.

Do dyspozycji hotelowych gości przebywających w lobby dostępna będzie bezpłatna kawa z ekspresu ciśnieniowego, herbata, którą będzie można sobie samodzielnie zaparzyć, oraz kanapki przygotowane ze świeżych, ekologicznych produktów pochodzących od lokalnych dostawców.

Także pokoje konferencyjne urządzono w prosty, ale jednocześnie elegancki sposób, bez nagromadzenia elementów dekoracyjnych i rozwiązań mogących rozpraszać uwagę uczestników spotkań. Podczas spotkań czy konferencji każdy będzie mógł skorzystać z bezprzewodowego Internetu, czy wykorzystać sprzęt multimedialny oferowany w ramach pakietu usług konferencyjnych.

Korzystnie wypada również kwestia cen, które będą bardzo przystępne, zwłaszcza biorąc pod uwagę wszelkie udogodnienia, które zostały wprowadzone z myślą o poprawie komfortu pracy podróżujących managerów.
Wygodne łóżko w pokoju hotelowym to element konieczny, lecz niewystarczający do zagwarantowania satysfakcji współczesnego businessmana.

Pokoje wrocławskiego PURO Hotel będą wygodnie i nowocześnie urządzone a przeszklona łazienka
i elementy dekoracyjne mają podkreślać obeznanie z najnowszymi trendami. Stylistyka wnętrz
ma również akcentować ponadczasową elegancję oraz stwarzać poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Zainstalowany w pokoju centralny panel dotykowy, pozwoli na sterowanie klimatyzacją, regulację barwy i natężenia oświetlenia ledowego a nawet, za pomocą jednego kliknięcia, na szybkie wymeldowanie się z hotelu.
Do dyspozycji gości będą również: bezpłatny, bezprzewodowy i szerokopasmowy Internet, darmowe rozmowy międzynarodowe a także możliwość podłączenia sprzętu elektronicznego (laptopa, mp3, iPhone’a) do 40 calowego telewizora za pośrednictwem łatwej w obsłudze specjalnej konsoli.