Aktualności Merx Team Polska na gifts exclusive

Merx Team Polska na gifts exclusive

0

Merx Team Polska jest wyłącznym przedstawicielem szwedzkiej firmy Merx Team AB, obecnej na międzynarodowym rynku od 25 lat. Merx Team AB specjalizuje się w produkcji,  imporcie i hurtowej dystrybucji wysokiej jakości wyposażenia dla gastronomii oraz artykułów reklamowych. W obu dziedzinach należy do liderów na rynku skandynawskim. Oprócz Szwecji, firma posiada oddziały także w Norwegii, Polsce i Rosji.

Merx Team Polska od 11 lat sprzedaje na polskim rynku doskonale znane w Skandynawii designerskie gadżety umilające czas i ułatwiające pracę oraz szeroką gamę produktów pozwalających w pełni wyposażyć bar lub restaurację. Nasze artykuły tworzone są przez szwedzkich projektantów, a ich styl łączący inwencję z użytecznością znany jest i doceniany na całym świecie.

Merx Team sprzedaje produkty pod własnymi markami Exxent i Xantia. Jest również dystrybutorem wysokiej jakość wyrobów firm Contigo i Vacu Vin. – Chęć zaprezentowania  naszej oferty szerszej rzeszy odbiorców skłoniła nas do udziału w tegorocznych targach gifts exclusive – mówi Piotr Wiak  Dyrektor Handlowy Merx Team Polska – Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze produkty wzbudzą zainteresowanie szczególnie wymagających gość targowych.

Na wrześniową imprezę targową firma przygotowała niepowtarzalną kolekcję porcelany z bożonarodzeniowymi motywami, zapakowaną w gustowne   opakowania. Idealny prezent dla klientów ceniących styl i dobry smak.  – Zaprezentujemy również kolekcję produktów VACU VIN. Nowoczesne produkty, tworzone przez ludzi z pasją. Ich styl łączący inwencję z funkcjonalnością znany jest i ceniony na całym świecie przez najbardziej wymagającą klientelę – mówi Piotr Wiak  – Mamy jeszcze szereg niespodzianek przygotowanych dla odwiedzających nas gości podczas tegorocznej edycji targów gifts exclusive – zapowiada Piotr Wiak.