Marketing MIX Międzynarodowa Konferencja ProAVS już w październiku

Międzynarodowa Konferencja ProAVS już w październiku

41
0

Agencja 4D Media Relations oraz Targi w Krakowie sp. z o.o zapraszają na Międzynarodową Konferencję ProAVS, która odbędzie się w dniach 26-27 października w Centrum Hotelowo – Konferencyjnym Witek w Modlniczce koło Krakowa. Wydarzenie w całości dedykowane będzie profesjonalnym rozwiązaniom audio/video, nowoczesnym multimediom oraz zintegrowanym systemom instalacyjnym.

Pomysł zrodził się dzięki współpracy dwóch firm – Targów w Krakowie oraz agencji 4D Media Relations. Targi ze swoim wieloletnim doświadczeniem w wystawiennictwie oraz agencja 4D, wyspecjalizowana w organizowaniu autorskich konferencjach, takich jak Digital Signage Trends czy Eurocinema Expo, postanowiły połączyć siły w celu stworzenia pierwszej Międzynarodowej Konferencji Professional Audio Video Systems.

Najnowsze technologie i trendy w dziedzinie AV – to tematyka, którą może się zainteresować szerokie grono odbiorców – przedstawicieli firm handlowych, projektowych, instalacyjnych, inwestorów i firm budowlanych, jak również przedstawicieli obiektów użyteczności publicznej (szkół, teatrów, domów kultury itp.), dużych powierzchni handlowych, sal konferencyjnych, branży gastronomicznej, mediów czy reklamy.

Najnowsze technologie AV dotyczą niemalże każdej sfery życia. Dlatego liczymy, że nasza konferencja spotka się z dużym zainteresowaniem wielu grup uczestników. Zarówno architekt, instalator, manager hotelu, restauracji, jak również przedstawiciel sektora edukacyjnego, reklamowego czy kulturalnego znajdzie tutaj interesujące dla siebie panele seminaryjne. Wystarczy spojrzeć na ramy merytoryczne programu, aby przekonać się, jak szeroki i pasjonujący jest to temat – mówi Sylwia Kotlewska z Targów w Krakowie.

Za program merytoryczny odpowiada agencja 4D. Program konferencji obejmuje następujące bloki tematyczne. W pierwszym zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze instalacje AV stosowane zarówno w nowo budowanych obiektach, jak i tych modernizowanych. Prowadzący podpowiedzą, jak uzyskać wysoką jakość obrazu i dźwięku, dokonując fachowej analizy akustyki pomieszczeń oraz możliwości finansowych. Przedstawią zaawansowane projektory, monitory, ściany video oraz urządzenia świetlne. Drugi blok poświęcony zostanie różnego typu instalacjom AV mającym zastosowanie m.in. w medycynie, hotelarstwie, w projektach aren sportowych, kościołach, jak również multimediom w architekturze i sztuce. W trzecim bloku tematycznym uczestnicy będą mogli poznać zasady projektowania i tworzenia kosztorysów instalacji AV. Zostaną im zaprezentowane najczęściej popełniane błędy, ale również przykłady najlepszych instalacji multimedialnych. Czwarty blok to sprzęt „od kuchni”, czyli szereg prezentacji dotyczących m.in. monitorów i ścian wielkoformatowych, ścian i kurtyn LED-owych, projektorów instalacyjnych, systemów dystrybucji sygnałów AV, nagłośnienia, okablowania, systemów sterowania itp. Ostatnia część konferencji zostanie poświęcona najnowszym trendom w branży ProAV, m.in. projekcjom 3D, projekcjom holograficznym, systemom interaktywnym czy video-mappingowi.

Konferencji będzie towarzyszyła część targowo-wystawiennicza. Podczas EXPO firmy zaprezentują innowacyjne rozwiązania w dziedzinie AV i systemów instalacyjnych, profesjonalny sprzęt audiowizualny oraz nowe rozwiązania w dziedzinie AV.

Sponsorem generalnym konferencji ProAVS 2011 jest firma NEC Display Solutions, jeden z czołowych dostawców technologii wyświetlania obrazu w oparciu o monitory LCD i projektory.

OOH magazine objął patronatem medialnym tą imprezę.

Więcej informacji na stronie: www.proavs.pl