Marketing MIX Monitory wielkoformatowe nowej generacji

Monitory wielkoformatowe nowej generacji

18
0

NEC Display Solutions zapowiada wprowadzenie nowej generacji profesjonalnych monitorów wielkoformatowych z linii MultiSync® P, które oferują płytsze obudowy od poprzednich modeli, a dodatkowo dzięki nowemu gniazdu opcji obsługują moduły rozszerzeń kompatybilne ze standardem Open Pluggable Specification (OPS).

Nowe modele: P402, P462 oraz P552, zaprojektowane dla szerokiego wachlarza zastosowań, dysponują rozszerzonymi funkcjami pętli sygnałowej DVI oraz Display Port, dwoma wbudowanymi głośnikami 10W i technologią NEC dual slot – która umożliwia wykorzystanie komputerów SBC oraz innych opcjonalnych produktów, zgodnych ze standardem NEC/Intel OPS bez konieczności stosowania zewnętrznych akcesoriów – wszystko to w obudowie płytszej o 37mm w porównaniu z poprzednimi modelami.

Wysoki kontrast, profesjonalne panele, wyjątkowy design, szeroki wybór złączy oraz nowe funkcje OSD sprawiają, że te monitory idealnie sprawdzą się w najbardziej wymagających zastosowaniach, takich jak: Digital Signage, transport, pomieszczenia kontrolne, instalacje w holach recepcyjnych oraz integracja z totemami i meblami.

Poza funkcjami obecnymi już w poprzednich modelach – czujnikiem natężenia oświetlenia w otoczeniu, kontrolą temperatury, zdalnym sterowaniem poprzez sieć LAN i powiadomieniami e-mailowymi – monitory z nowej serii posiadają możliwość pracy w cyfrowej pętli sygnałowej poprzez porty DVI i DisplayPort bez dodatkowych kosztów, przez co są idealne do ścian wideo oraz instalacji back to back (dwumonitorowych).

Nowe modele o rozmiarach, odpowiednio: 40”, 46” oraz 55” dysponują natywną rozdzielczością 1920×1200 pikseli, czasem reakcji 8ms,  jasnością do 700cd/m2 oraz możliwością sprzętowej kalibracji za pomocą programowalnych 10-bitowych tablic LUT. Oprócz wielu złączy analogowych, także porty DVI-D (z HDCP), HDMI 1.3 oraz DisplayPort gwarantują swobodę wyświetlania obrazu  z wielu źródeł, co w połączeniu z gniazdem rozszerzeń pozwala użytkownikom na łatwe budowanie ścian wideo składających się nawet ze 100 monitorów.

“Monitory z nowej serii MultiSync® P podkreślają innowacyjność, na którą NEC kładzie nacisk we wszystkich swoich produktach. Ponadto idealnie nadają się do lokalizacji, w których wymagany jest nie tylko doskonały obraz, ale również kontrola nad wyświetlanym kontentem  sprawowana na najwyższym poziomie” – powiedział Thorsten Prsybyl, Product Line Manager Public Displays w NEC Display Solutions Europe.

“Aby spełnić wymagania niezbędne do pracy w trudnych warunkach, monitory nowej generacji z linii P są opcjonalnie dostępne z najwyższej jakości ochronną szybą z hartowanego szkła. Dodatkowo mogą być zdalnie monitorowane i zarządzane w najbardziej zaawansowany dostępny sposób.”