Marketing MIX Noble Night & Open Day z endorfinami

Noble Night & Open Day z endorfinami

11
0

Zespół endorfina events wkroczył w finalny etap przygotowań do dwóch wyjątkowych imprez: Wine & Food Noble Night oraz Open Family Day. Pierwsza z nich to najbardziej prestiżowe wydarzenie kulinarne w Polsce, druga natomiast to pełen atrakcji rodzinny dzień dla pasjonatów dobrej kuchni i wina.

Elegancka gala oraz konkurs kulinarny odbędzie się już 24. września. Wine & Food Noble Night to największe wydarzenie tego typu w naszym kraju. Tegoroczna edycja zgromadzi kilkanaście najciekawszych restauracji z całej Polski, które zaprezentują specjalności swoich kuchni zebranym na gali gościom. Wine & Food Noble Night to nie tylko elegancka kolacja połączona z atrakcjami dla gości, ale również konkurs kulinarny, w którym wygrywają: najsmaczniejsza przystawka, najlepsze danie główne i deser.

Jedynie dzień później, monumentalna hala namiotowa wybudowana na terenie Wyścigów Konnych Służewiec przejdzie absolutną metamorfozę. Rodziny z dziećmi i przyjaciółmi spotkają się na wspólne ucztowanie w zupełnie odmienionej scenografii. Open Family Day to doskonała okazja, aby w niedzielne popołudnie w gronie najbliższych poczuć swobodną atmosferę wspólnego ucztowania okraszoną aromatem wyśmienitego wina. Podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla dzieci w każdym wieku.

Aktualnie trwają intensywne przygotowania do obydwóch imprez. Do zadań agencji endorfina events należy opracowanie planu zagospodarowania przestrzeni, scenografii, logistyki oraz części artystycznej zarówno podczas imprezy nocnej jak i dziennej.