Marketing MIX Zwycięska szkoła otrzyma sprzęt NEC o wartości 15 000 Euro

Zwycięska szkoła otrzyma sprzęt NEC o wartości 15 000 Euro

11
0

NEC Display Solutions Europe ogłosił konkurs, w którym pięć europejskich szkół otrzyma wyposażenie pracowni i sal lekcyjnych o wartości 15 000 Euro.

Szkoły, które uważają, że ich sale lekcyjne wymagają unowocześnienia  mogą przystąpić do rywalizacji, wysyłając do NEC Display Solutions filmy wideo o tematyce: „Dlaczego nasza szkoła potrzebuje unowocześnienia sal lekcyjnych?”. Na filmie powinno znaleźć się uzasadnienie, dlaczego klasy powinny być lepiej wyposażone w nowoczesne rozwiązania technologiczne. Maksymalna długość filmu to 5 minut, a termin wysyłania zgłoszeń mija 30 listopada 2011 r.

W styczniu 2012 roku NEC Display Solutions wybierze najlepsze kreacje i wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają produkty NEC o wartości 15 000 Euro.

Wśród nagród znajdą się projektory Ultra Short Throw ze zintegrowanym mocowaniem do tablic interaktywnych, zestawy do projekcji 3D oraz projektory o wysokiej jasności, idealne do dużych sal wykładowych. Dostępne będą również wysokiej jakości monitory biurkowe, a także monitory wielkoformatowe, za pomocą których będzie można wyświetlać informacje w ogólnodostępnych miejscach  szkoły czy uczelni.

“NEC konsekwentnie dostarcza najwyższej klasy rozwiązania projekcyjne dla sektora edukacyjnego, pamiętając przy tym o utrzymaniu standardów proekologicznych. Ten konkurs jest okazją do zaprezentowania tych rozwiązań i pomocy szkole potrzebującej zaawansowanego technologicznie wyposażenia sal w monitory i projektory” – powiedział Klaus Auerboeck, Director Product Management Projectors w NEC Display Solutions Europe.

„Posiadając produkty z każdej półki – od najprostszych modeli z segmentu entry level po projektory instalacyjne i do projekcji krótkodystansowej – możemy spełniać wymagania większości placówek edukacyjnych. Opracowaliśmy również własne bezpłatne oprogramowanie, ułatwiające sterowanie naszymi produktami, a nawet oprogramowanie mogące z powodzeniem zastąpić zagubione w szkole piloty zdalnego sterowania do projektorów”.