Marketing MIX Marketing Sensoryczny IMS w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie

Marketing Sensoryczny IMS w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie

7
0

Firma Internet Media Services podpisała 3 –letnią umowę na świadczenie usług audio-wizualnych w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie.  Znany i prestiżowy hotel usytuowany jest przy samej plaży od strony morza w nadmorskim kurorcie Jurata. To wyjątkowe miejsce stwarza idealne warunki na rodzinny wypoczynek, głęboki relaks w nowoczesnym SPA, ale również konferencję z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Bogata baza rekreacyjno-wypoczynkowa spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości a nastrojowa muzyka, przeplatająca się z szumem morza zza okien, dopełni poczucia relaksu i wytchnienia.

IMS, pionier i lider w dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań marketingowych, a od niedawna członek Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego, zatroszczy się o kojące zmysły doznania  dźwiękowe towarzyszące gościom w hotelu. Przyjemne kompozycje dźwiękowe zostały specjalnie zaprojektowane przez Konsultantów Muzycznych IMS, aby  wzmocnić  atmosferę idealnego wypoczynku, odprężenia oraz relaksu  na wysokim poziomie i w dobrym stylu. Lekkie brzmienia emitowane będą za pomocą systemów audio zainstalowanych w kilku strefach hotelu,  a w sali fitness również teledyski, które umilają ćwiczenia fizyczne.

Jak wynika z ostatnio przeprowadzonych przez TNC OBOP badań,  umiejętnie dopasowana muzyka tła znacząco zwiększa przychody firm, a jej wyłączenie w hotelu lub SPA, mogłoby spowodować utratę  10-15% klientów, a ponad 20% osób rozważałoby rezygnację z usług w miejscu pozbawionym doznań muzycznych.

Wykorzystanie marketingu sensorycznego poprzez IMS niewątpliwie wpłynie na ugruntowanie i tak już bardzo pozytywnego wizerunku Hotelu Bryza i wyznaczy nowe kierunki w podejściu do dbałości o zadowolenie Klienta w branży hotelarskiej.