Marketing MIX Nowootwarta Galeria Kaskada z systemem Digital Signage

Nowootwarta Galeria Kaskada z systemem Digital Signage

8
0

Do grona prestiżowych klientów IMS- u, Spółki specjalizującej się w świadczeniu Nowych Mediów w Miejscu Sprzedaży,  dołączyła nowo otwarta Galeria Kaskada w Szczecinie, która podpisała umowę z firmą IMS na instalację i zarządzanie systemem Digital Signage.  Zarządcą Galerii Kaskada jest spółka ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o., wielokrotnie nagradzana, która  utrzymuje pozycję lidera na rynku europejskim w zakresie zarządzania Centrami Handlowym. W Galerii Kaskada umieszczonych zostało 28 monitorów.

Zainstalowane przez Firmę IMS nośniki Digital Signage, umożliwiają emisję przekazów reklamowych oraz treści wizerunkowo-informacyjnych. Wykorzystanie cyfrowych mediów zagwarantuje nieograniczone możliwości komunikacji pomiędzy marketingiem Galerii, Najemcami a Klientami Centrów Handlowych.

Galeria Kaskada to już 20-ta Galeria objęta systemem Digital Signage zarządzanym przez IMS. Poza Galerią Kaskada, IMS zarządza Systemem Digital Signage w następujących obiektach: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Blue City, Targówek, Reduta w Warszawie, Manufaktura w Łodzi, Stary Browar, Malta w Poznaniu, Galeria Kazimierz w Krakowie, Arkady Wrocławskie, Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu, Galaxy w Szczecinie, Galeria Jurajska w Częstochowie, Silesia City Center w Katowicach, Victoria w Wałbrzychu, Wzorcownia we Włocławku, Plejada w Bytomiu, Nowy Świat w Rzeszowie, Wisła w Płocku.