Trade marketing Tomra Collection Solutions – rebranding i nowości

Tomra Collection Solutions – rebranding i nowości

29
0

Tomra Collection Solutions, producent zintegrowanych rozwiązań w zakresie odzysku i recyklingu zużytych opakowań, dokonał fuzji z Orwak Polska. Produkty nowej marki zostaną zaprezentowane podczas warszawskich targów Retail Show w dniach 20-21 listopada 2013.

Rebranding jest konsekwencją międzynarodowej fuzji spółek Tomra i Orwak, która nastąpiła w 2005 roku. Nowe logo i identyfikacja wizualna to podsumowanie zmian organizacyjnych i technologicznych, jakie miały miejsce w ostatnim czasie.

Tomra Collection Solutions przyjęła identyfikację wizualną firmy Tomra, światowego lidera w zakresie zintegrowanych rozwiązań do zbiórki i recyklingu zużytych opakowań. W jej ofercie, oprócz urządzeń Tomra w zakresie prasowania odpadów stałych w miejscu ich powstania, znajdują się również belownice marki Orwak.

– Mniej znaczy więcej, to jedna z naszych naczelnych zasad, którą się kierujemy – mówi Magda Nowak, Dyrektor Zarządzający Tomra Collection Solutions. – Mniej transportów – więcej pieniędzy, mniej składowania – więcej przestrzeni,  mniej zanieczyszczeń – więcej czystego środowiska. To tylko niektóre przykłady korzyści, które płyną z zastosowania naszych rozwiązań do efektywnego zagospodarowania odpadów.

Asortyment Tomra Collection Solutions obejmuje belownice z załadunkiem frontalnym i od góry; prasy do odpadów organicznych i mieszanych; prasy do odpadów specjalnych oraz wielokomorowe belownice łączące efektywne prasowanie z sortowaniem odpadów u źródła. Najnowsze urządzenia w tym zakresie, dedykowane do pracy w restauracjach, dworcach, galeriach handlowych czy supermarketach, zostaną pokazane na stoisku B09 w pawilonie Expo XXI podczas targów Retail Show.

– Zaprezentujemy automat Tomra UNO PROMO – urządzenie do skupu zużytych opakowań: butelek szklanych, PET i puszek. Automat może być wykorzystywany do przeprowadzania mobilnych kampanii marketingowych w oparciu o interaktywną platformę ReAct, a ponadto jest doskonałym nośnikiem reklamy. Pokażemy również małą belownice Orwak 3110 do bel o wadze 70 kg i prasę Orwak 4110 do prasowania odpadów komunalnych w pojemnikach 1100 litrów – podsumowuje Magda Nowak.