Trade marketing Drukarka Canon tworzy scenografię dla London Fashion Week

Drukarka Canon tworzy scenografię dla London Fashion Week

30
0

Drukarka Océ Arizona XT firmy Canon została wykorzystana do wyprodukowania scenografii wybiegu z motywami chmur na pokaz Henry’ego Hollanda podczas London Fashion Week.

W połączeniu z ogromnym lustrem ustawionym pod odpowiednim kątem, grafika stworzyła niesamowitą iluzję, sprawiając, że modelki wyglądały jakby chodziły w chmurach.

Duncan Smith, Dyrektor ds. produktów wielkoformatowych w Canon UK powiedział: – Zastosowanie takiego urządzenia jak Arizona podczas pokazu na London Fashion Week to fantastyczny przykład na to, że dla kreatywnych osób nie ma granic. Wykorzystując serię drukarek Arizona do produkcji wielkoformatowych grafik mamy ogromne możliwości w zakresie realizacji nowatorskich projektów.

Modele z serii Océ Arizona XT firmy Canon mogą drukować na mediach o wymiarach do 2500 mm (98") szerokości, 3050mm (120") długości oraz do 48 mm (1,9") grubości. Otwiera to całą gamę możliwości dla osób zajmujących się organizacją wystaw lub pracujących w branżach kreatywnych. Plotery wielkoformatowe wyposażone są w technologię obrazowania Océ VariaDot®, która zapewnia niemal fotograficzną jakość obrazu, nawet przy dużych prędkościach druku. Dodatkowo, wszystkie modele oferują możliwość druku z wykorzystaniem białego atramentu.

Prawdopodobnie po raz pierwszy druk wielkoformatowy w połączeniu z odpowiednio ustawionymi lustrami został wykorzystany podczas organizacji profesjonalnego pokazu mody.