Marketing MIX Mood przedłuża kontrakt z McDonald’s

Mood przedłuża kontrakt z McDonald’s

12
0

Mood przedłuża współpracę z międzynarodową siecią McDonald’s. Firmy podpisały umowę do kolejne lata. Mood w dalszym ciągu będzie wyłącznym dostawcą zintegrowanych rozwiązań audio dla 266 lokali McDonald’s w Polsce. W nowo otwieranych restauracjach zainstalowany zostanie także sprzęt nagłośnieniowy renomowanej marki Bose. We wszystkich punktach odtwarzana będzie muzyka z gatunku Pop i Rock licencjonowana bezpośrednio przez Mood. To już kolejne lata współpracy obu firm.

Mood współpracuje z siecią McDonald’s już od wielu lat. Na skutek pozytywnie układającej się kooperacji, partnerzy postanowili przedłużyć umowę i wprowadzić przy tym nieco „świeżości”, która jeszcze lepiej będzie oddawać charakter marki McDonald’s.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy z Mood. Muzyka, jaką można usłyszeć w lokalach sieci McDonald’s w Polsce stanowi świetne dopełnienie nowoczesnego wnętrza, współtworząc atmosferę relaksu i komfortu. Nie jest to jednak tylko muzyczne tło. Wielu naszym gościom prezentowane utwory wpadają w ucho. Spotykamy się np. z prośbami o podanie wykonawcy i tytułu zasłyszanego utworu. Takie sygnały utwierdzają nas w przekonaniu, że nasi goście pozytywnie odbierają ten element wizyty w McDonald’s- mówi Dominik Szulowski, PR Manager w McDonald’s Polska.

Umowa została podpisana na kolejnych kilka lat. Mood będzie dostarczał specjalnie wyselekcjonowaną muzykę wraz z prawami autorskimi. We wszystkich 266 lokalach McDonald’s w Polsce (oprócz punktów food court), odtwarzana będzie muzyka z gatunku Pop oraz Rock. Aktualizacje repertuaru będą wprowadzane na bieżąco przez Internet.

Dodatkowo, nowe lokale McDonald’s zostaną wyposażone w system nagłośniowy renomowanej firmy Bose. W jego skład wejdą wysokiej klasy głośniki z serii FreeSpace oraz wydajne wzmacniacze Bose IZA. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań, oprawa muzyczna w lokalach McDonald’s, będzie na jeszcze wyższym poziomie.
– Jesteśmy bardzo dumni, że McDonald’s ponownie obdarzył nas zaufaniem i powierzył nam oprawę dźwiękową wewnątrz swoich lokali na terenie całej Polski. Bazując na naszym doświadczeniu we współpracy z dużymi światowymi firmami, wierzymy, że proponowany przez nas nowy program muzyczny przypadnie do gustu klientom sieci McDonald’s. Każdy utwór, został poddany starannej selekcji naszych konsultantów muzycznych. Liczymy, że dzięki zaproponowanemu repertuarowi oraz wysokiej klasy nagłośnieniu, goście wszystkich restauracji będą czuli się jeszcze lepiej w ich wnętrzach- mówi Aleksandra Potrykus-Wincza, Country Manager Poland & Baltics w Mood.