Aktualności Angels Advertising Nowym Członkiem PIAP

Angels Advertising Nowym Członkiem PIAP

43
0

Grono Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych na przełomie miesiąca października i listopada br. poszerzyło się o kolejną firmę z branży artykułów promocyjnych – firmę:  Angels Advertising.

– Decyzję o przystąpieniu do PIAP podjęliśmy w związku z zamierzeniem poznania nowych firm, w tym zarówno odbiorców naszych produktów jak i partnerów. Nie mniej jednak aktywność w wydarzeniach stworzy dla nas dodatkowy kanał poznawania i zdobywania wiadomości, zarówno z naszej branży jak i pokrewnych, w celu oferowania produktów i usług „na czasie” – mówi Sebastian Mroczek – właściciel firmy Angels Advertising.

Angels Advertising to firma znana zarówno z wprowadzania niestandardowych pomysłów do projektów oraz druku kart plastikowych – flagowego produktu tej firmy. Jako producent kart plastikowych, z solidnym zapleczem maszyn wiodących marek, wykonuje szereg usług związanych z drukiem, personalizacją, uszlachetnianiem i oprawą laminowanych kart plastikowych. Jako studio projektowe, wprowadza niestandardowe rozwiązania, w celu skuteczniejszej promocji swoich Klientów.