Trade marketing Świat etykiet na kliknięcie

Świat etykiet na kliknięcie

25
0

Pod adresem www.avery.poznan.pl uruchomiony został specjalny portal sprzedażowo-poradnikowy dedykowany linii produktów dla małego biznesu i kreacji Avery Zweckform. Platforma ma być także miejscem wymiany doświadczeń użytkowników oraz źródłem inspiracji dla ich kreatywnych zastosowań w biznesie.

Serwis dedykowany jest właścicielom małych firm i wytwórcom różnego rodzaju produktów. Dzięki etykietom Avery Zweckform mogą oni je atrakcyjne opakować, ozdobić lub wyeksponować w miejscu sprzedaży. Za projekt odpowiedzialna jest firma Finpap, jeden z czołowych polskich dystrybutorów materiałów biurowych.  

– Oferta etykiet i opakowań Avery Zweckform rodzajem, stylem i charakterem odpowiada praktycznie każdej działalności: od sklepu internetowego z elektroniką, przez butik z autorską biżuterią i ubraniami, po wytwórstwo miodu czy win. Tak samo szeroki wybór materiałów i projektów mamy przy etykietach półkowych, znakach, plakatach czy wizytówkach. Dzięki platformie www.avery.poznan.pl będzie można szybko nabyć wszystkie rodzaje etykiet oraz wymienić się doświadczeniami w zakresie ich wykorzystywania – mówi Grzegorz Skudławski z firmy Finpap, biurooperatora, która jest partnerem handlowym portalu.

Za pośrednictwem serwisu można również zlecać wydrukowanie indywidualnych projektów z dostawą do domu lub firmy. Co więcej, strona ma także charakter społecznościowy. Znajdziemy na niej forum użytkowników produktów Avery Zweckform, bloga „Mały biznes z pomysłem” – gdzie umieszczane będą porady dla osób przedsiębiorczych i kreatywnych – oraz odniesienia do materiałów zamieszczanych na Youtube, Facebooku czy Pinterest.